gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Altın yüzük modelleri 2011

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yüzük modelleri 2011 altın yüzük modelleri 2011 altın yüzük modelleri, 2011 altın yüzük modelleri, 2011 altın modelleri, 2011 yüzük modelleri

Takı takmayı seven ve altın seven Melek'ler, sizleri böyle alalım :D:D Çünkü yılın altın yüzük modelleri, sizlerin beğenisine amadedir :D:D

PaSikA bunu beğendi.
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım alyansını bu modelin beyaz altın olanından aldı gerçekten parmaktada çok şık duruyor...

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Darısı ve daha güzeli sana olsun ortim :)

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    offfffff gerçekten çok güzeller emeğine sağlık canım

5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    takmak bizlere nasip olur inş:):)

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller emeğne sağlık cnm

Altın yüzük modelleri 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 gümüş söz ve nişan yüzük modelleri

2011 gümüş söz ve nişan yüzük modelleri

nişan yüzükleri 2011 yüzük modelleri nisan yüzükleri 2011 yüzük modelleri gümüş alyans Bazı çiftler söz ve nişan yüzüklerini gümüş olarak tercih ederler özellikle yne bazı erkekler altın yüzük takmak yerine gümüş yüzüğü seçerler.Eğer sizde evleneceğiniz kişiyle evliliğe ilk adım atarken takacağınız alyans modelini gümüş olarak düşünüyorsanız 2011 yılının gümüş söz ve nişan yüzük modellerini...
  2. 2011 Tek Taş Yüzük Modelleri

2011 Tek Taş Yüzük Modelleri

tek taş modelleri tektaş yüzük modelleri tek taş yüzük 2011 tektas 2011 Hiçbir kadının asla hayır diyemediği ve şüphesiz ki, her kadının vaz geçemediği bir takıdır tek taş... Kimi zaman sevgililer günü hediyesi olur, kimi zaman evlilik teklifi olur... Alyansların yanında, aşkı sembole eder tek taş... Sevgili Melek'ler, size yılın tek taş modellerini sunacağız ama öncelikle şunu demek...
  3. Atasay 2011 Altın ve Gümüş Küpe Modelleri

Atasay 2011 Altın ve Gümüş Küpe Modelleri

2011 altın modelleri altın küpe modelleri 2011 atasay gümüş küpe ve fiyatları atasay ve fiyatları Atasay 2011 altın modelleri, atasay küpe modelleri- atasay gümüş küper modelelr, altın küpe modelleri hakknıda detaylı bilgi alalım. Atasay altın ve gümüş küpe modelleri kullanmak isteyenler için sizlerle melekler :)
  4. Beyaz altın yüzük modelleri

Beyaz altın yüzük modelleri

yüzük modelleri beyaz altın yüzük 2012 beyaz altın yüzük modelleri yüzük meraklısı melekler için konumuzda.beyaz altın günümüzde çok moda,daha çok zarif tarzı sevenler tarafından tercih ediliyor.Beyaz altın genelde yüzük modellerinde değerli ya da yarı değerli taşlarla kullanılıyor.Pırlantalı modelleri dışında sadelik ve şıklığın bir arada olduğu modeller arayan melekler için beyaz altın...
  5. Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

2012 Altın Kaplama Takı Tasarımları 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri Ben de bu yıl altın kaplama takı modelleri trendlerine merak sardım ve kendime internette ki bir alışveriş sitesinden altın kaplama kelepçe bilezik aldım. Bu sayfamız da ise benim gibi altın kaplama takı sevenleri düşündüm ve sizler ile bir birinden şık 2012 altın kaplama bilezik modelleri ve kolye sevenler için...

Sayfayı Paylaş