gebe
  1. kertmeyenkele

kertmeyenkele Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

altına işedi :)

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında kertmeyenkele tarafından paylaşıldı.

Çok güldüğüm bi olaydı ya:D arkadaşımla internet kafeye qittik orta okuldayız ben sandalyeden düşüyordum tam adamın teki ' aman qülüm taş maş vardır dikkat et' diye kro bi sesle bağırdı:D arkadaşım qülmekten kadife sandalyeye işedi sonrada bilgisayar masasının altına oturdu işedi haha:D aşağıya hesabı ödemeye gittiğimde internetin sahibi arkadaşımı tam ekran yapmış izliyor:D kıpkırmızı oldum kızda sandalyeyi kurutmaya değiştirmeye çalışıyor:D bidaha kapısının önünden geçemedim:D:D

2. <Бланэ> '_' <ßlan€>

<Бланэ> '_' <ßlan€> Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    baya güzel bir anı bu çok güldüm valla :D

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    :puha::puha::puha: çok güldüm ama senin yerinde asla olmak istemezdim

5. kertmeyenkele

kertmeyenkele Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Of evet :D bide internet tam evimizin altında .d

6. maide

maide Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oy oy süper bişey yhaaa çok güldüm :)

altına işedi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Alt

Alt

Bir şeyin altı, o şeyin dayandığı temele, onu meydana getiren unsurlara delalet eder. (Neyin altını görmüşseniz, o maddeye bakınız.)
  3. Altınla güzelleşin

Altınla güzelleşin

Kadınlar güzellik için nelere katlanıyor,neler arayıp buluyor,ne zahmetler çekiyor değilmi meleklerim.Ama bu yöntem insana zahmet vermiyor.Aksine altın içinde zengin hissettiriyor.Tabiki bunu hissetmek içinde biraz zengin olmak gerekebilir.:)Bir altın maske ile güzelliğinize güzellik katılabiliyor. Tüm dünya altınla güzelleşmenin mümkün olduğunu Jennifer Lopez’le duymuştu. Özellikle ABD...
  4. altını ıslatma

altını ıslatma

ruyada altini islatmak rüyada altını ıslatmak rüyada altini islatmak ruyada altını ıslatmak rüya tabirleri Geceleri altını ıslatan çocuklar psikolojik olarak içe dönük ve eziklik hissine kapılırken, bu sorun ailelere bıkkınlık veriyor. Yatağını ıslatan çocuğun kişilik gelişimi olumsuz etkileniyor. Çocuk bunu bir sır gibi saklıyor, arkadaş evinde kalamıyor, yaz kampları, okul gezileri, spor...
  5. altin cilek

altin cilek

Altın Çilek Bitkisi, faydaları saymakla bitmeyen yüksek lif oranına sahip oldukça yararlı bir meyve türüdür. Altın Çilek ile Papaya meyvesi karışımıyla, sadece Altın Çilek ve Papaya bitki özlerini barındıran Altın Çilek Hapı meydana getirilmiştir. Zayıflamaya yardımcı olan Altın Çilek, en yavaş metabolizmalarda bile etkisini hızla göstererek; vücut bünyesinde yer edinmiş yağların yakmaya ve...

Sayfayı Paylaş