gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

altına kaçıran veya çocuğu altına kaçıran

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar benim bir tanıdığımın da böyle bir sorunu vardı doktor doktor dolaştılar ama hiçbir işe yaramadı sonra bir tane kadın varmış ona gittiler. kadın bio enerji ile ilgileniyor bir bakışta anlamış sorunu ve 3 seansta düzeltmiş benimde bazı sorunlarım vardı bende gittim kadın gerçekten de böyle size bakıyor mesela benim küçükken kulak iltihabım olmuştu kadın hemen bildi eğer sizinde çocuğunuz veya da kendiniz eşiyorsanız bana mesaj atabilirsiniz.

(ben antalya da oturuyorum ama başka yerlerdede böyle arkadaşları varmış sizin için telefon numarası falan alabilirim.)

altına kaçıran veya çocuğu altına kaçıran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. namazı hiç kılmayan veya sık sık kaçıran insanlar!!!

namazı hiç kılmayan veya sık sık kaçıran insanlar!!!

gebelikte namaz hamilelikde namaz namazın affı varmı gebelik ve hamilelikte namazın faydaları Namazı hiç kılmayan veya sık sık kaçıran insanlar, birçok bahane uydururlar. Namaza engel gösterilen hiçbir şeye “mâzeret” gözüyle bile bakmadığım için, ısrarla “bahane” kelimesini kullanıyorum. Çünkü, namazın mazereti ancak ölüm riski, koma hâli ve bayılma gibi aşılamayacak engeller olabilir. Bunun...
  2. Alt

Alt

Bir şeyin altı, o şeyin dayandığı temele, onu meydana getiren unsurlara delalet eder. (Neyin altını görmüşseniz, o maddeye bakınız.)
  3. Göçük Altında Çocuklar

Göçük Altında Çocuklar

Ey Balcılar Kurbanları!.. Buruk bir vedayla gittiniz ve hicranınızla yüreğimizi deldiniz. Ne gam!.. İnşaallah, şehadet mertebesine erdiniz. Belki ötede bize de şefaat edersiniz!.. Ve siz, ey ciğerparesinden ayrılan anneler-babalar, Torununun hicranını yaşayan dedeler nineler, Yeğen hasretini tadan teyzeler, dayılar, halalar, amcalar Canının bir parçasını o enkazda bırakan, -estağfirullah-...
  4. altını ıslatan çocuklar

altını ıslatan çocuklar

Aileler genellikle 'normal kabul edilen alt ıslatma davranışı' ile 'çocuk psikolojisinde uyum bozukluğu olarak kabul edilen alt ıslatma davranışı' arasında ayırım yapmanın zor olduğunu ifade eder. Genellikle çocuklar, 2-3 yaşlarında gündüz mesane kontrolünü kazanırlar. Gece kontrolü ise 3,5-4,5 yaşları arasında tamamlanmaktadır. Çocuğun normal gelişim içinde idrarını gece ve gündüz kontrol...
  5. erkek kaçıran cümleler

erkek kaçıran cümleler

garip bazen işe yarayabilir derim:D:D Erkeksavar cümleler Bazen bizim için önemli de olsa, söylediğimiz bazı şeyler, erkekleri arkasından yırtıcı bir ayı kovalarcasına bizden hızlıca uzaklaştırıyor! İşte 10 örnek....

Sayfayı Paylaş