gebe
  1. ask_zeynepx3

ask_zeynepx3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Altına Yapan Kıız :D

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında ask_zeynepx3 tarafından paylaşıldı.

altına yapan kadınlar kafede gülmekten altına ışedi Ayy hiç unutmam ya 1. ya da 2. sınıftaydım, dersteyiz.Sınıfta böyle kötü bi koku var orasını siz anlayın işte :D Sonra ben gaz çıkarmıştım çok küçük sessizce, istemeden olmuştu :ehi: Sonra hoca dedi ki bana altına mı yaptın Zeynep, ben de yok öğretmenim yokk, diyorum ama hoca benim yanıma 2 kız koydu gönderdi tuvalete. Kızlar benim dona baktılar hoca söylemiş :D Benim de donumda önceden kalma çok küçük bi leke var, kızlar da hocaya bunu söyledi :ehi: Ben diyom hocaya, örtmenim yapmadım sadece osurdum onun lekesi diyorum, hoca takmıyo hahaha Sınıfa rezil olmuştum, eve yollamıştı beni, ah ne utanmıştım hahaha

Altına Yapan Kıız :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mum yapan

Mum yapan

Rüyada mumcuyu görmek, ferahlik ve sevince hastalar için de ölüme delalet, eder. Bazan mumcuyu görmek, hidayet ve ilme, bazan da hastaliga, malin eksilmesine, bereketin gitmesine ve aglamaya delalet eder.
  2. Alt

Alt

Bir şeyin altı, o şeyin dayandığı temele, onu meydana getiren unsurlara delalet eder. (Neyin altını görmüşseniz, o maddeye bakınız.)
  3. korkudan altına yapan kız:D:D

korkudan altına yapan kız:D:D

altına yapan bebek oyunu altına yapan bebek kadın kadınlar oyunları
  4. alttaki acı söyler :D

alttaki acı söyler :D

melekler oyun şöyle: üstteki üyenin hoşlanmadığınız yada dalga geçtiğiniz huyunu yazıcaksınız... tabiki istediğiniz tatlı atışmalarıda yapabilirsiniz:D hade bakalım söylesin biri acı gerçekleri:D
  5. adet günü gelmeden sürekli test yapan arkadaşlarımız buraya :D

adet günü gelmeden sürekli test yapan arkadaşlarımız buraya :D

sizde benim gibi daha gününüz gelmeden sürekli test yapanlardan mısınız? :D

Sayfayı Paylaş