gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Altını Islatan Çocuk İçin Okunacak Dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu altını ıslatan çocuklar için okunması gereken dua bilgilerine yer vermektedir. Eğer çocuğunuz sürekli altını ıslatıyorsa ve bu durumdan nasıl kurtulacağınızı bilemiyorsanız öncelikle çocuğunuzu bir uzmana götürürük alt ıslatma nedenini araştırmanızı öneriyoruz.

Eğer herhangi bir sağlık problemi yoksa ve alt ıslatmaya devam ediyorsa çocuğunuz o zaman yer gök dua üzerine diyerek sizlere altını ıslatan çocuklar için okunacak duayı paylaşıyoruz.

“Bismillahirrahmanirrahim, min Muhammedin resulillah’in-nebiyy’il-ummiyy’il-hâşimiyy’il-medeniyy’il-ebtahiyy’it-tehâmiyyi, sallallahu aleyhi ve Alihi ila men hezare’d-dâre min’el-ummâr.Ammâ ba’du feinne lenâ ve lekum fi’l-heyâti sieten fein yekun fâciren mugtehimen ev dâiye heggin mubitilen ev men yu’zi’l-vildâne ev yufzi’s-sibyâne ve yubkîhim ve yubevvilhum ale’l-firâşi felyetevesselu ilâ ashâb’il-esnâmi ve ilâ ebedet’ilevsâni ve’lyehlu an eshâb’il-gur’âni fî cevâr’ir-Rahmâni ve mehâzi’ş-şeytâni ve an eymanihum’ul-ferâru ve sallallâhu alâ Muhammedin ve Âlih.”

2. eda yıldız

eda yıldız Forum Okuru

Ben 7.sınıfa geçtim ve altımı ıslatıyorum.allah rızası için sesimi duyun. Bu sebebten hiç bir yere gidemiyorum

3. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

bende 6. sınıftayım hala altıma yapıyorum ve çok utanıyorum:18:

Altını Islatan Çocuk İçin Okunacak Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altini Islatan Çocuklar

Altini Islatan Çocuklar

ALTINI ISLATAN ÇOCUKLAR Altını ıslatma olayının duygusal ve bedensel bozukluklarla ilgili nedenleri vardır. Çocuklar genellikle iki yaş civarında büyük tuvaletlerini, iki-üç yaş dolaylarında da küçük tuvaletlerini kontrol ederler. Nedenleri Böbrek, sidik torbası ve boşaltım yollarındaki bozukluklar. Bağırsak kurtları. Epilepsi nöbetleri. Omurganın alt taraflarında çatallı diken denilen...
  2. altını ıslatan çocuklar

altını ıslatan çocuklar

Aileler genellikle 'normal kabul edilen alt ıslatma davranışı' ile 'çocuk psikolojisinde uyum bozukluğu olarak kabul edilen alt ıslatma davranışı' arasında ayırım yapmanın zor olduğunu ifade eder. Genellikle çocuklar, 2-3 yaşlarında gündüz mesane kontrolünü kazanırlar. Gece kontrolü ise 3,5-4,5 yaşları arasında tamamlanmaktadır. Çocuğun normal gelişim içinde idrarını gece ve gündüz kontrol...
  3. Nazar İçin Okunacak Dua

Nazar İçin Okunacak Dua

nazar için okunacak dua dua nazar için okunacak dualar nazar duası, nedir, nasıl okunmalıdır, nazarlık, nazara karşı okunacak dua için yazımıza buyrun arkadaşlar. ben nazara çok inanırım. babanem nazar dağları bile devirir inan kızım derdi hep. peki naza için hangi dua okunmalıdır ? Nazar için ne okumalı? Hz.Peygamber (s.a.v) bu şekilde söylerdi. Nazar değmemesi için çocuklara...
  4. çocuk sahibi olmak için okunacak dua..!

çocuk sahibi olmak için okunacak dua..!

çocuk sahibi olmak için dua bebek sahibi olmak için okunacak dualar dualar, çocuk için dualar, türkçe okunuşları, yazılışları, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. okadar çokk çocuk sahibi olmak isteyipte olamayan mümin kardeşlerimiz varkii allah onlara hayırlı evlatlar nasip etsin... yine okuduğum bu duayı çocuk sahibi olmak isteyipte olamayan kardeşlerim için paylaşıyorum...
  5. Yeni Doğan Çocuk İçin Okunacak Dua

Yeni Doğan Çocuk İçin Okunacak Dua

Yeni Doğan Çocuk İçin Okunacak Dua hangi dua lütfen o duayı biliyorsanız bu sayfadan bizlerle paylaşın arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş