gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Alttaki metni kendinize sesli bir şekilde okuyunuz

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Altta ki metini sesli okuyunuz ve ağzınızdan çıkanı kulağnız duysun... Anladınız mı ??? Kulaklarınız ne duydu ???

- I run each teen me?
    - A wet each team.
    - I run each make is tea your sun each.
    - Higher them in each team.
    - Catch bar duck each teen?
    - On bar duck each team.
    - Why high one why!
    [​IMG][​IMG]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Alttaki metni kendinize sesli bir şekilde okuyunuz
    ayran içtinmi
    evet içtim
    ayran içmek istiyorsan iç
    hayır demin içtim
    kaç bardak içtin
    on bardak içtim
    vay hayvan vay:D:D:D:D

işte buda türkçe çevrisi:D:D:D:D

Alttaki metni kendinize sesli bir şekilde okuyunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alt alta bir okuyun...

Alt alta bir okuyun...

yıldız tilbe - seni o sanmıstım hande yener - üzgünüm o kadın ben degilim çelik - afedersin izel - eyvallah ***** berksan - öpüşelim mi petek dinçöz - git işine kenan doğulu - bir kereden hiçbirşey olmaz gülben ergen - kandıramazsın beni ***** çelik - benimle evlenir misin kayahan - neden olmasın gülben ergen- teşekkür ederim tan - rica ederim ***** bomb - sen hiç sevdin mi hülya avşar...
  2. Lütfen sesli okuyun :D:D

Lütfen sesli okuyun :D:D

I run each teen me? A wet each team. I run each make is tea your sun each. Higher team in each team. Catch bar duck each teen? On bar duck each team. Why high one why!
  3. Metni sesli okuyun ve ağzınızdan çıkanı bir dinleyin!

Metni sesli okuyun ve ağzınızdan çıkanı bir dinleyin!

çok sesli bir ziyaret metni - I run each teen me? -A wet each teem -I run each make is tea your sun each -Higher them in each team -Catch bar duck each teen ? - On bar duck each team - Why high one why! alıntı
  4. Sağlıklı bir şekilde zayıflamak

Sağlıklı bir şekilde zayıflamak

Sağlıklı bir şekilde zayıflamak Sağlıklı Zayıflamanın kuralları Aşırı kilolardan kurtulmanın zamanı geldi ama sağlıklı bir şekilde de zayıflamak şart diyenler, işte size bu konumuzda sağlıklı zayıflama kuralları Melek'ler! Sağlıklı bir şekilde kilo nasıl verilir? Günü 6 parçaya bölerek, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu kadar besin tüketilmeli, küçük ve önemsiz görünen fakat yağ ve şeker...
  5. Merdiven Altlarını Ne Şekilde Değerlendirebiliriz?

Merdiven Altlarını Ne Şekilde Değerlendirebiliriz?

merdiven altı dekorasyonu merdiven altı dizaynı merdiven altı nasıl değerlendirilir merdiven altı dekor örnekleri Evinizde bir merdiven varsa aslında gözden kaçmış bir dekorasyon vardır demektir. Demek istiyorum ki bu merdiven altları aslında çok işlenebilir değerlendirilebilir ufak mekanlardır. Ufak gibi de görünse de aslında çok şey sığdırabilirsiniz bu alana. Örneğin minik bir kütüphane...

Sayfayı Paylaş