gebe
  1. ayvolnur

ayvolnur Forum Okuru

alttan muayenede gebelik kac gunden sonra belli olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ayvolnur tarafından paylaşıldı.

Merhaba ovulasyon donemine gore iliskidr bulundum. Yani tarihlerimi ayarladim. 7 gun sonra kasiklarimdaki ayri sebebi ile doktora gittim. Alltan muayene etti. Yumurtlama olmus dedi. Idrar testi yaptik. Iltihap olup olmadığını ogrenmek icinn temiz çıktı. Hamile olsaydim belli olur muydu bebegim olsun istiyorum. Hala umudum var

alttan muayenede gebelik kac gunden sonra belli olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

aşılama sonrası gebelik belirtileri aşılamadan sonra hamilelik belirtileri aşılamadan kaç gün sonra gebelik belli olur aşılama sonrası arkadaslar bu konuda bılgılerınıze ıhtıyacım var yardım edersenız cok sevınırım
  2. Idrar testinde gebelik ne zaman belli olur??

Idrar testinde gebelik ne zaman belli olur??

idrar testinde hamilelik ne zaman belli olur gebelik ne zaman belli olur hamilelik idrar testinde gebelik İdrarla Ypılan Hamilelik Testi İlişkiden Ne Kadar Sonra Sonuç Verir? Gebe kalmak isteyen her hanımın merak konusudur.Gebeliğim ne zaman belli olur??Aslında en sağlıklısı,en doğrusu adet gününü geçmesini beklemek ama,kendi adıma konuşmak gerekirse o günü bekleyene kadar zaten 9 doğururum...
  3. 8 günde kanda gebelik belli olur mu?

8 günde kanda gebelik belli olur mu?

Kızlar mehaba bilenler biliyor ben 02.12.2011'de aşılama yaptırmıştım ve doktorum bana 09.12.2011de de progestan istedi diye biliyordum ama hem progestan hem de betahcg istemiş kan verdim geldim akşama doğru saat 4 gibi sonuçlar çıkacakmış merakım şu hiç 8 günde betahcg sonucu çıkan var mı? Gebelik olsa belli olur mu ki? Yada yok denilse de sonuca güvenilir mi? ben çatlatma iğnesi kullanmıştım...
  4. hamılelık kac gunde bellı olur ?

hamılelık kac gunde bellı olur ?

evet anneler, anne adayları, anne olmaya hazırlananlar. Sımdı bıze yardımcı olursanız cok sevınırım ..
  5. Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Gebeliğin gerçekleşmesi için belli bir zaman aralığı mevcuttur. Bu zaman aralığında yaşanan ilişki sonucu ancak hamilelik oluşabilmektedir. Âdetin birinci gününden diğer âdetin birinci gününe kadar geçen süreye siklus adı verilir. Bu süre genel olarak 28 gündür. Gebeliğin oluşabilmesi için kadının yumurtlamış olması gerekir ve bu yumurta dışarı atılmadan sperm ile karşılaşırsa ancak o zaman...

Sayfayı Paylaş