gebe
  1. MCasksin

MCasksin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.808
    Ödül Puanları:
    113

Alttan ultrasyon yaptiranlar??

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında MCasksin tarafından paylaşıldı.

Mrb kizlar bu konuyu acmak istedim cunki hamilelik surecinde sormak istedigim veya sizin yasadiniz tecrubelere ihtiyacim var.. 3 hafta sonra vajinal ultrasyon olucam.. Bebegin sagligi dusuk olup olmadigi busekilde daha cok belli oluyormus..
    Yaptiranlar varmi aranizda bu tehlikelimi? Veya fikri olanlar?

2. Sali zeynep

Sali zeynep Forum Okuru

ben oldum hiç bir şey olmadı korkma arkadaşım

MCasksin bunu beğendi.
  3. MCasksin

MCasksin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.808
    Ödül Puanları:
    113
    Sagol canim cvp icin evet cok sukur bisey olmadi;)

prenses 1989 bunu beğendi.
Alttan ultrasyon yaptiranlar?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ultrasyon bebek ölümlerini azaltıyor

Ultrasyon bebek ölümlerini azaltıyor

profdrsermet sağol sermet sağol prof dr sermet Gebelik takibi sırasında ultrasonografi ile ciddi bebek anomalilerin tespit edilebildiğini açıklayan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Sermet Sağol, "Bu gebeliklerin 20.gebelik haftasından önce sonlandırılmaları anomalilere bağlı bebek ölü doğum oranını azaltacaktır" dedi....
  2. Alt

Alt

Bir şeyin altı, o şeyin dayandığı temele, onu meydana getiren unsurlara delalet eder. (Neyin altını görmüşseniz, o maddeye bakınız.)
  3. Asilama Yaptiranlar

Asilama Yaptiranlar

Ben bu ay asilama yaptirdim 13 gunum idrar testi yapip sonucu ogrenenler acilll
  4. Tüp bebek yaptiranlar........ Buraya.....

Tüp bebek yaptiranlar........ Buraya.....

Slm aleykum hanimlar, Evet, kim tecrubelerinden paylasir bizimle ? Ben kismet olursa tüpbebek yapicaz iki hafta sonra... Tüp bebek tedavisi tutanlar dan... Ve ttmayanlardan.... Ayri ayri, oneri ve tecrubelerinizi okumak isterim. Bu konuda hiç bir baslik bulamadım. Yazarsaniz beni cok mutlu edersiniz. Simdiden Tesekkurler.
  5. Çatlatma iğnesi yaptiranlar buraya :)

Çatlatma iğnesi yaptiranlar buraya :)

Kizlar benim gibi catlatma ignesi yaptiranlar sabirsizliktan ve meraktan catlayanlar buyrun birbirimize destek olup moral vermeye :)

Sayfayı Paylaş