gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Alvin ve sincaplar!!!

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yönetmen : Tim Hill

Oyuncular ve Seslendirenler :
    Jason Lee (Dave) , Justin Long (Alvin (ses)) , Matthew Grey Gubler (Simon (ses)) , Jesse McCartney (Theodore (ses))

Global bir fenomen olarak televizyonlarda yıllardır jenerasyondan jenerasyona aktarılan "Alvin ve Sincaplar", CGI teknolojisi ile live action film olarak beyazperde ile buluşuyor.

Üç sincap kovuklarında mutlu mesut yaşarken, evleri yılbaşı ağacı satan bir firma tarafından kesilir. ve Ian Hawk'a gönderilir. Hawk Los Angeles’ta müzik piyasasında çalışmaktadır ve Dave Seville'in yakın arkadaşıdır. Dave başarılı bir müzik kariyeri yapmayı hayal etmekten asla vazgeçmeyen bir şarkı yazarıdır. Jett Records’a bir şarkısını sunar ama eline tutuşturulan bir sepet kek ile reddedilir… Oradaki yılbaşı ağacında yaşamaya devam eden zavallı sincaplar ise sıcak kurabiye ve keklerin kokusuyla sepete doluşuverirler ve macera başlar.

Her biri ayrı bir tip ve ayrı bir karakter olan bu sincaplar gerçekten de çok sevimli tasarlanmış. İzlemeye değecek komik bir çizgi film.

Alvin ve sincaplar!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sincaplar

Sincaplar

Vücudunun üst kısmı açık sarıdan kırmızımsı kahverengine ve siyaha kadar değişir. Alt tarafı tamamen beyazdır. Kışın, kıl uçlarında siyah pigment miktarı artar. Bu nedenle kırmızı renkte olanlar, kışın daha koyu görünür. Kuyruktaki tüyler uzundur ve kuyruklarını kıvırıp sırtlarına değdirebilirler. Gözleri iri ve parlaktır. Kulakların ucunda (kışın daha fazla) tüy demeti bulunur. Arka ayakları...
  2. küçük sincaplar

küçük sincaplar

küçük sincaplar sincap bakımı sincap bakımı oyunu yavru Beş küçük sincap ağaç oturuyormu(beş parmak gösterilir) Bu küçük sincap benne gördüm demiş(baş parmak göserterilir) Bu küçük sincap ben tüfek gördüm demiş(işaret parmağı gösterilir) Bu küçük sincap ne yapacağız şimdi demiş(orta parmak gösterilir) Bu küçük sincap ağaçta oturalım demiş(yüzük parmağı gösterilir) Bu küçük sincap da hadi...
  3. Sincap Maymun (Saimiri)

Sincap Maymun (Saimiri)

evcil maymun fiyatları küçük maymun fiyatları SİNCAP MAYMUN (Saimiri) «Sincap maymun», Yenv Dünya maymunlarının en yaygınlarmdandır. Bu küçük ve enteresan hayvan, Orta Amerika'da Kosta Rika ile Güney Amerika'da Bolivya ve Peru ülkeleri arasındaki ormanlarda barınır. Ağaç üzerinde yaşamayı sevmesine ek olarak daha birçok taraflardan sincaba benzer. Mütecessis görünen küçük bir yüzü,...
  4. Kungfucu sincap resimleri

Kungfucu sincap resimleri

komik sincap resimleri Evet arkadaşlarım, işte sizlere kung fu yapan sincaplar :)
  5. Sincap ve Kardan adam

Sincap ve Kardan adam

Çok şirin gözüküyor ya acaba neden yaklaştı kardan adama belkide burnunu yemek içindir :D

Sayfayı Paylaş