gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Alvina Valenta Dar Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

Bu tip gelinlikler, vücut hatlarını belirgin bir şekilde ortaya çıkartır. Zayıf, uzun ve orantılı vücutlar için önerilebilir.

Minyon, kalın, kısa belli veya ters armut şeklinde bir vücut yapınız varsa size tavsiye edilmez.

Alvina Valenta Dar Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alvina Valenta koleksiyonu

Alvina Valenta koleksiyonu

alvina 2011 katalog Alvina Valenta, bahar sezonu için hazırladığı elbise kataloğunun çekimlerini oldukça salaş bir ortamda gerçekleştirdi. Zengin renk ve model kombinleri ile hazırladığı elbiselerde sezonun trendi balon etekler ve fırfırlı yakalar sık sık göze çarpan detaylar arasında. Slaş ve virane bir dekorun önünde güneş gibi parlayan elbiseler Alvina Valenta markasından geliyor…
  2. Alvina Valenta Nişanlık Modelleri Gece Kıyafetleri

Alvina Valenta Nişanlık Modelleri Gece Kıyafetleri

gece kıyafetleri markaları gece kıyafeti markaları marka kıyafetleri marka nişanlıklar nişanlık bu modellere gerçekten bayılacaksınız,hepsi birbirinden canlı ve moda renkler
  3. dar gelinlik modelleri

dar gelinlik modelleri

dar gelinlik modelleri dar gelinlik Evet arkadaşlar bunlar dar gelinlik modelleri bence gelinlik oldukça şık ve gözalıcı görünüyor... ben böyle bir gelinlik giyemedim ama peki siz evlenseniz böyle bir gelinlik modelini tercih edermiydiniz
  4. Alvina Valenta 2010 gelinlik modelleri

Alvina Valenta 2010 gelinlik modelleri

Alvina Valenta zarifliği ve şıklığı kumaşlarının kalitesiyle birleştiren gelinlik markalarından.Sade ama bir o kadar şık modellerinden sizler için seçtiklerimi paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş