gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Alvina Valenta koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

alvina 2011 katalog
    Alvina Valenta, bahar sezonu için hazırladığı elbise kataloğunun çekimlerini oldukça salaş bir ortamda gerçekleştirdi. Zengin renk ve model kombinleri ile hazırladığı elbiselerde sezonun trendi balon etekler ve fırfırlı yakalar sık sık göze çarpan detaylar arasında.
    Slaş ve virane bir dekorun önünde güneş gibi parlayan elbiseler Alvina Valenta markasından geliyor…

Alvina Valenta koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alvina Valenta Nişanlık Modelleri Gece Kıyafetleri

Alvina Valenta Nişanlık Modelleri Gece Kıyafetleri

gece kıyafetleri markaları gece kıyafeti markaları marka kıyafetleri marka nişanlıklar nişanlık bu modellere gerçekten bayılacaksınız,hepsi birbirinden canlı ve moda renkler
  2. Alvina Valenta Dar Gelinlik Modelleri

Alvina Valenta Dar Gelinlik Modelleri

Bu tip gelinlikler, vücut hatlarını belirgin bir şekilde ortaya çıkartır. Zayıf, uzun ve orantılı vücutlar için önerilebilir. Minyon, kalın, kısa belli veya ters armut şeklinde bir vücut yapınız varsa size tavsiye edilmez.
  3. Alvina Valenta 2010 gelinlik modelleri

Alvina Valenta 2010 gelinlik modelleri

Alvina Valenta zarifliği ve şıklığı kumaşlarının kalitesiyle birleştiren gelinlik markalarından.Sade ama bir o kadar şık modellerinden sizler için seçtiklerimi paylaşıyorum
  4. aziz valentin günü nedir

aziz valentin günü nedir

Selam melekler, ben birşey sormak istiyorum sizlere. Aziz Valentin günü ne demek?
  5. 2014 Alvina Kış Koleksiyonu

2014 Alvina Kış Koleksiyonu

2014 alvina kış, alvina 2014 kış, tesettür giyim 2014 kış modası Sevgili melekler, birbirinden farklı tasarımları, hoş kesimleri ve modellerde yansıttığı zarif kombinleriyle tesettür modasında söz sahibi markalardan biri olmayı başaran Alvina Tesettür Giyim, 2014 kış koleksiyonuyla karşınızda. Şık çizgilerle bezeli, farklı tasarımlara imzasını atan Alvina kış koleksiyonunda mutlaka sizin de...

Sayfayı Paylaş