gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Alyans çiftleri nasıl bağlar??

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Alyans çiftleri nasıl bağlar?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yara Nasıl Kabuk Bağlar

Yara Nasıl Kabuk Bağlar

yara nasıl kabuk bağlar Herhangi bir nedenden dolayı deride açık bir yara oluştuğunda, hastalıklara yol açan mikro organizmalar buraya nüfuz edip cerahat oluşturabilirler. Bu cerahati önlemek için vücudumuzda müthiş bir mekanizma devreye girer. Kan pıhtılaşarak bir kabuk meydana getirir. Kabuk yarayı örter ve altında yeni bir doku oluşur. Eğer elimiz kesilirse buna vücudun ilk tepkisi,...
  2. bağ

bağ

Urgan, halat, ip vs üzerinde görülen düğüm kopukluk ya da meydana gelecek ufak bir engeldir. ( Ayrıca Bakınız; Bağlamak.)Mutluluk ve başarıya işarettir. Mutluluk ve başarıya işarettir. Yemyeşil bir bağ, insanın muradına ereceğine, istediği her şeye kavuşacağına işarettir.Urgan, halat, ip vs üzerinde görülen düğüm kopukluk ya da meydana gelecek ufak bir engeldir.
  3. Çift RenkLi ALyansLar

Çift RenkLi ALyansLar

Çift RenkLi ALyansLar
  4. Ünlü Çiftler Alyanslarını Nasıl Seçtiler?

Ünlü Çiftler Alyanslarını Nasıl Seçtiler?

Ünlü çiftler alyans seçerken nelere dikkat ettiler, nasıl karar verdiler? Atasay'ın Dergisi'nde yayınlanan röportajda ünlülere bu sorular yönetildi.. İşte verdikleri yanıtlar.. Demet Şener - İbrahim Kutluay Demet Şener: Sade ve uzun süre severek takılabilecek bir model olmasına dikkat ettim. Sade ve klasik bir model tercih ettim. Alyansımı hiç değiştirmeyi düşünmüyorum. severek kullanıyorum...
  5. Alyans Seçimi Nasıl Olmalı

Alyans Seçimi Nasıl Olmalı

alyanslar alyans modelleri alyans Bana göre alyans sıkılınca kolaylıkla değiştirebileceğimiz bir aksesuar değildir bir kere alınmalı ve ömür boyu kullanılmalıdır...Bu yüzden seçerken çok dikkatli olmak gerekir... Alyans seçmenin bazı püf noktaları vardır arkadaşlarım işte sizlere alyans seçmenin püf notkaları :tik: Seçeceğiniz alyans elinizi rahatsız edebilecek incelikte ve keskinlikte...

Sayfayı Paylaş