gebe
  1. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28

Alyans Modelleri

Konu, 'Çöplük' kısmında melegimsin tarafından paylaşıldı.

altınbaş alyans
    Bayanlar sizler icin cok guzel alyans orneklerini derledim hepsi birbirinde cok guzel ve hos cok begeneceksiniz [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    hepsi çok güzeel biz eşimle evliliği düşünmüyoduk arkadaş gibiydik parası çarçur olmasın diye gittik alyans seçtik ama nerden bilirdim o çirkin alyansların benim olucanı.sayılı bir ay takmadım öylece çekmece bekliyo yenisni alcaz şu en sonki kaalp ritimli olanı beğendim.

melegimsin bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bayıldımmm harikalar ellerine sağlık canımmm:))))))))))

melegimsin bunu beğendi.
  4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    çok güzeller var aralarında teşekkürler canımmm :)

melegimsin bunu beğendi.
Alyans Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alyans Modellerİ

Alyans Modellerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. alyans modelleri

alyans modelleri

alyans çeşitleri alyans modelleri fiyatları gümüş modelleri Eşinizle birbirinizi tamamlayan aksesuar; alyans. Bir ömür saklayacağınız bu hatıranın en güzeli olması için birkaç model melişlerim.:)
  3. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

alyanslar modelleri alyans modelleri alyans fiyatları resimleri Alyans modelleri... Alyansını kaybetmiş biri olarak alyans hakkında ne diyebilirim ki bilmiyorum ama .... Kendime yeni alyans modeli arastırırken sizlerle de paylaşmak istediğim modeller buldum.. Umarım sizlerde beğenirsiniz meleklerimm..
  4. 2016 Alyans modelleri

2016 Alyans modelleri

Benimle evlenirmisin ? Bu romantik teklif sonrası bir ömür birlikteliği simgeleyen alyans çiftler için bir sembol olarak tercih ediliyor.Bu özel sembol günlerce araştırılır ve seçim yapmakta zorlanacağınız bir aksesuardır. Evlilik sürecinin en tatlı telaşelerinden birisidir alyans yüzük seçimi. Alyans, bazen sol elin dördüncü parmağına bazense sağ elin dördüncü parmağına takılıyor.Evlilik...

Sayfayı Paylaş