gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Ama ben biliyorum..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Yaşlı bir bey, sabah evden çıkmış,yolda ilerlerken bir bisikletin çarpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış.Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar... Hemşireler,önce pansuman yapmışlar ve biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık ve ya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini söylemişler... Yaşlı bey huzursuzlanmış; ' acelesi olduğunu, röntgen istemediğini ' söylemiş...
    Hemşireler merakla acelesinin ne olduğunu sormuşlar.
    Eşim huzur evinde kalıyor...Her sabah birlikte kahvaltı etmeye giderim, gecikmek istemiyorum demiş...
    ' Eşnize haber iletir gecikeceğinizi söyleriz ' derler...
    Yaşlı adam üzgün bir ifade ile '' Ne yazık ki,karım Alzheimer hastası hiç bir şey anlamıyor,hatta benim kim olduğumu bile bilmiyor '' demiş...
    Hemşireler hayretle '' Madem sizin kim olduğunuzu bilmiyor neden her gün onunla kahvaltı yapmak için koşuşturuyorsunuz? '' diye sormuşlar...
    Adam buruk bir sesle ;
    '' Ama Ben Onun Kim Olduğunu Biliyorum '' demiş....

Ama ben biliyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevdim ama biliyordum sonu yoktu

sevdim ama biliyordum sonu yoktu

sevdim ama biliyordum sonu yoktu sevdim ama biliyordum sonu yoktu şiir ilk bakışımda gözlerine öyle dalıp kalmışım ki orda İlk öpüşümde dudaklarından Bir tadına kapıldım ki sorma Göremedim içindeki ihaneti sevdim ama biliyordum sonu yoktu ben aşkın ahını yasını bilirim bana ettiğinle yana kaldım pişman olur dönersen geri ben ellerin olacagım şimdi ben ne yapayım- her gece yoluna mı...
  2. Kader-ama ben

Kader-ama ben

Çiçek açmaz bahçelerde yosun bitmez denizlerde Bülbül ötmez bu seherde sonumuz mu geldi acaba This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x402. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x481. Sen hiç sevmedin ki bu alemde Gönlüme taht...
  3. bir vefa örneği.. ama ben kim olduğumu biliyorum...

bir vefa örneği.. ama ben kim olduğumu biliyorum...

Yasli bir bey sabah erken evinden çikmis yolda ilerlerken bir bisikletlinin kendisine çarpmasi ile yere yuvarlanmis ve hafif yaralanmis. Sokaktan geçenler yasli beyi hemen en yakin saglik birimine ulastirmislar... Hemsireler adamcagizin yarasina pansuman yapmislar ama 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kirik veya çatlak olup olmadigini inceleyeceklerini' söylemisler. Yasli...
  4. Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım... Bütün uslanmazlığımla vardım, gönüllüydüm. Acılarımı aşıladım kendime, yine ağladım... Ama ben aşıktım... Yüzünü özledim ama sesini gördüm bütün şımarıklığınla, Sesini özledim kokun geldi doldu içime, Gülüşünü özledim geldi sarıldı boynuma... Ama ben aşıktım... Anılarımı diz boyu çamurdan çıkardım yudum yıkadım, Sonra astım zamanın hüzünlü ipine Kurudu giyindim, bayramlık...
  5. "Ama ben onun kim olduğunu biliyorum"

"Ama ben onun kim olduğunu biliyorum"

ben onun kim olduğunu biliyorum ama ben onun kim olduğunu biliyorum ... Farklı bi AŞK.... ibretlik.... ;( Yaşlı bir bey sabah erken evinden çıkmış yolda ilerlerken bir bisikletlinin çarpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar. Hemşireler önce pansuman yapmışlar ve 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi...

Sayfayı Paylaş