gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Ama Ben ÇooooK Aşığımm....

Konu, 'Çöplük' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    [​IMG][​IMG]Anlatmakla bittiremem

Sevginin yüceliğini
    Nasıl anlatılır ki bu aşk
    Senin sevgin anlatılmaz

Sade yaşanır bir tanem
    Kaynakwh webhatti.com:

Sevginin sonsuzluğu yok
    İşte bir tanem güzelliği de burada

Ben sana aşığım aşık anla

Kaynakwh webhatti.com:

Anlatamıyorum aşkım seninle yaşıyorum
    Gözlerindeki ufku
    Yüreğindeki sevgi canım
    Dudaklarının dan her dökülen kelime

Sevginin sonsuzluğun sunuyorsun
    Sana ben aşığım aşık
    Daha ne söyleye bilirim

Ben aşkı sende buldum sende yaşıyorum

Sana haykırıyorum sevgimi
    Sana aşığım âşık
    Seni çok,çok
    Seviyorum bir tanem

aşk bence sen demektir aşk gönülden sevmektir seni öyle sevmişimki sen yoksan aşk yok demektir

Dün! AyrıLrken kaLbni avuçLayp sevdiğne veren insanLarn gururuydu Aşk.Bugün! Fiyat etiketni aLnına yapıştran insanLarn gururu
    Dün! Ömür boyu kader ortakLığydı Aşk. Bugün! Yap işLet devret modeLi oLdu
    Dün samanyoLuydu Aşk Bugün! Yatak odasnın yoLu
    Dün! Ya benimsn ya toprağndı Aşk.Bugün! Önce benm oL sonra kime istersn onun diyenLern
    Dün! Midye kabuğunda iki kişiydi Aşk
    Bugün! Bir yürekte biLmem kaç kişi!

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    aynen öle cokkkk seviyorummm cok hemdee o benim herşeyim yaa...
    canım sucrem yazdıgınıı sevdiğimin günlüğüne yazdımm cokkk güzelmiş...
    fıstıklı kurabiyem seninki de güzell ikinizin de yüreğine saglık....

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayhhh bende kocişimi çok seviyorum yaaa aşığım ona hastayımm deliyimm ben deliii:D Deli deliyi buldu zaten:D

5. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy kocama aşkım arttı birden yaaaa

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmsın sucremm ya ellerine sağlık çook beğendimm bende aşığımm çoook aşığım tepeden tırnağa aşığımm ben ona ya deli gibi seviyorum walla :deli:

Ama Ben ÇooooK Aşığımm.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kader-ama ben

Kader-ama ben

Çiçek açmaz bahçelerde yosun bitmez denizlerde Bülbül ötmez bu seherde sonumuz mu geldi acaba This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x402. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x481. Sen hiç sevmedin ki bu alemde Gönlüme taht...
  2. AmA,beN, haLa nEySe

AmA,beN, haLa nEySe

Giden ve dönmeyen, bilen ve asla bildiklerinden şaşmayan, gözleri yaşlı içi boş gibi görünen ama bir o kadar kalbi dolu bir adamsın sen. Bildiğim ama bilmediğimi iddia ettiğim sayısız sonsuzluk birimlerinden biri olsan da her ne kadar, ben seni o bilinmezliğinin içindeki saf benliğinden tanıdım yolların sonuna doğru giderken. Bildiğim ama söylemediğim şeylerin hepsi seni anlatıyordu içimde....
  3. ben sende nerdeyim bilmiyorum ama ..?

ben sende nerdeyim bilmiyorum ama ..?

ben sende nerdeyim camlara vuran her yağmur damlası senin adını fısıldıyor evrene..sen rahat yatağında melekler gibi uyurken ben senin adını sayıklıyorum yağmur damlalarıyla.her sesini duyduğumda liseli gencler gibiyim ben bende değilim.acıların belkide en kötüsü sensiz geçen geceler sensiz uyanılan sabahlar.aşk dedikleri bumu emin ol bende bilmiyorum ama seni yaşamımdan...
  4. Ama ben biliyorum..

Ama ben biliyorum..

Yaşlı bir bey, sabah evden çıkmış,yolda ilerlerken bir bisikletin çarpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış.Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar... Hemşireler,önce pansuman yapmışlar ve biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık ve ya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini söylemişler... Yaşlı bey huzursuzlanmış; ' acelesi olduğunu,...
  5. Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım... Bütün uslanmazlığımla vardım, gönüllüydüm. Acılarımı aşıladım kendime, yine ağladım... Ama ben aşıktım... Yüzünü özledim ama sesini gördüm bütün şımarıklığınla, Sesini özledim kokun geldi doldu içime, Gülüşünü özledim geldi sarıldı boynuma... Ama ben aşıktım... Anılarımı diz boyu çamurdan çıkardım yudum yıkadım, Sonra astım zamanın hüzünlü ipine Kurudu giyindim, bayramlık...

Sayfayı Paylaş