gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ama bilmediler, anlamadılar ve yanıldılar…

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ama bilmediler, anlamadılar ve yanıldılar…

eline sağlık.güzel olmuş.

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ama bilmediler, anlamadılar ve yanıldılar…

teşekkürler canım

Ama bilmediler, anlamadılar ve yanıldılar… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunlarda yanıltır...

bunlarda yanıltır...

dik çizgile rbirbirlerine paralel olmasına rağmen öyle gözükmüyor yan çizgiler birbirlerine paralel olmasına rağmen öyle gözükmüyor Dik çizgilerin ikiside eşit uzunluktadır. Fakat sağ tarafdaki uzun görünüyor... Bir önceki resim mantığıyla hazırlanmış başka bir resim. Acaba bu filin kaç ayağı var?
  2. Ama sen hiç birini bilmedin,Ben de Söyleyemedim...

Ama sen hiç birini bilmedin,Ben de Söyleyemedim...

. Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim... Sessiz öptüm nefesini, söyleyemedim... Ben seni, hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim... Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim... Anlatabilecek kelime bulacağımı hiç sanmadım... Düşlerimdeydin hep... Öyle büyüktü ki varlığın beni aştı ama sana ulaşmadı... Ben seni, hep uzak sevdim, uzak öptüm... Sessiz, sakin,...
  3. Düşünüyorum da sen hiç var olmadın...Ben var oldugunu sandım ama yanılmışım hep, ...

Düşünüyorum da sen hiç var olmadın...Ben var oldugunu sandım ama yanılmışım hep, ...

Düşünüyorum da sen hiç var olmadın... Ben var oldugunu sandım ama yanılmışım hep, kendi içimde yüreğimde yaşatmışım seni onca zaman. Bir hayal gibi... Rüya gibi... Anlatılan ama aslında hiç yaşanmamış hikâyeler gibi... Sen sadece olmasını istediğimdin... Yüreğimdeki sıcaklığın bile sahteydi... Ben susmaktan yorulmamda yüreğim haykırmaktan vazgeçmiyor. Boş ver yüreğim uzak kalsın o...
  4. Anlamadılar...

Anlamadılar...

Gökyüzünden yıldızları mı istedim Zenginlik para pul mu diledim Mutsuzluğumu hep gizledim Ben olmak istedim anlamadılar Sevilmeden sevmekmiş kaderim Gözyaşımı hep içime dökerim Vadem gelsin diye beklerim Kendimi unuttum anlamadılar Yüzüm gülse de içim kan ağlar Yüreğim bir nehir gibi çağlar Sessiz çığlıklıklarımı duymazki dağlar Ben bende değilim anlamadılar Beni bende...

Sayfayı Paylaş