gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ama Küçük KaLbim Dayanamadı Durdu Anne

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Sus anne...Korkularımı yenmem için onlarla yüzleşmemi bekleme benden.Bırak ben elimde bebeğim,salıncağımda sallanayım...Dizlerim hala onun peşinde koşmalarımdan kanıyor..Bırak,onun adım attığı sokaklara bakıp ağlamayayım...
    Bakmak için değil,görmek için bakın.Burdayım işte,büyümüş qözüyle bakmayın bana.Öyle olsaydı 'Seni seviyorum'masallarını dinleyip sevgiye ihtiyacı olan bir çocuk misali uykuya dalmazdım...
    Beni zorla oraya götürmeye çalışma anne...Yine atlayıp boğulamam onun deniz gözlerinde...Dayanamam O'nu sevdiğiyle görmeye.Yıkılıp kalırım orda...Kaldıramazsınız anne...
    Haklısın...Büyümüşüm anne...Aşık olmuş küçük kızın...Sol yanımda acı sızım...Sende gördün...Küçükken ölüm aklıma gelince ağladığım gibi O'nu görmemek için hıçkıra hıçkıra ağladım...Lütfen beni yine ağlatmayın anne...
    Eğer O'nu görürsen tebessüm etme anne...Kalbim qibi donuk olsun yüzün...Beni sorarsada 'En iyi arkadaşını sobeleme oyununda unutmuşsun,saklandığı karanlık kuytudan çıkmıyor.Artık hep sana sırtı dönük olucak!'dersin...Başka bişey deme anne...O benim kumdan kalemi öfkesiyle yıktığını bilmesin...
    Bugün tıp oynamayı öğrendik anne...Çok basitmiş...Ve ben O'na sonsuza dek tıp diyorum..Kulağı değil,gururu duysun anne...
    Bana acırcasına baktılar..O bana bağırdığında farketmemişim; pembe kurdelem uçup gtmiş rüzgarında...Söylesene anne: Hiç vicdan yokmu O'nda?
    Bakma öyle anne.Numara yapmıyorum,gözlerimden akan gözyaşının ta kendisi...Siz beni O'nun için ağlarken hiç qörmemiştiniz...Ne yaşadıysam kendim yaşadım anne...Dokunmayın,yine kendim silerim gözyaşımı...
    Kalbimin üstüne elini koy.O'nun Yokluğundan beri hiç çıkacak gibi atmadı anne...O masalı okuma...Yalandan gülümsemiştim anne...
    Gidiyomusunuz?Tamam,gidin.Ben denizlere damlatacağım gözyaşımı.Ellerimle toplayıp ayaklarıma batan gurur kırıntılarını çöpe atacağım...Siz diyosunuz:Büyümüşüm...Artık aşık olmayacağım...Ama küçük kalbim dayanamadı...Durdu anne...

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ama Küçük KaLbim Dayanamadı Durdu Anne
    anneler gözünde evlatlar hiç büyümezmiş hala çocuk kalırmış...birde evladın aşk acısını çekmesi ne kadar zor anneler için...

sen hiç büyümedinki ben seni hala elinde ayıcıklarınla oynadığın günki gibi hatırlıyorum...bende büyüyeceğinide sanmıyorum..

harıka olmuş çokda etkılendım okurken...hep mutlu ol bitanem

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ama Küçük KaLbim Dayanamadı Durdu Anne

Çok teşekkür ederim annem tek ben değil sende öyle ol

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    çok güzelmiş canım okurken çok duygulandım.Bu kadar güzel bir hıkayeyı paylaşdığın için sağ ol canım

Ama Küçük KaLbim Dayanamadı Durdu Anne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annelerimize birkaç küçük öneri   :

Annelerimize birkaç küçük öneri :

BİRKAÇ KÜÇÜK ÖNERİ Anne sütü almayan bebeklerde ek besinlere 4. aydan erken başlanması durumunda besinlere tahammülsüzlük, ishal, alerji ve uzun vadede ise demir eksikliği ve kansızlık ortaya çıkabilir. Ek besinlere başlandıktan sonra anne sütü kesilmemelidir. Çünkü anne sütündeki bazı maddeler sindirime yardımcı olmaktadır. Çiğneme, bebekler için zor bir harekettir. Dolayısıyla...
  2. yaptıgımız çok kötü ama küçüktüm

yaptıgımız çok kötü ama küçüktüm

küçükken kac yasındaydım hatırlamıyorum yan komsumuz ögretmenimdi ve kızları benden büyük tam bir muzurlardı yani:) telefon sakası yaptık beni de alet ettiler ama kime???? işte kötü olanda bu polise, jandarmaya telefon acıp baslıyorduk rollere bagırış cagirış facia olmuş gibi kapatıyorduk sonra polisi ve diger güvenlik görevlilerini boşyere mesgul etmeye alet oldugum için utanıyorum:peep:
  3. kendileri küçük ama askları büyük

kendileri küçük ama askları büyük

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. küçük ama etkili eşyalar

küçük ama etkili eşyalar

evinizi mi dekore ediyorsunuz yada bu evde bir eksiklik var ama ne? mi diyorsunuz hemen yardımcı olayım:) kesin köşede bi zigon sehpa yada küçük bir fiskos eksik sadece büyük eşyaları alıp renk uyumunu yapmakla bitmiyor iş puf,orta sehpa,şifonyer,fiskos gibi bir keç küçük eşyayla evinize ayrı bir hava katabilirsiniz işte değişik bir kaç model....................

Sayfayı Paylaş