gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ama senin bir dakikan bile yok değilmi hikayesi

Konu, 'Çöplük' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ama senin bir dakikan bile yok değilmi

emeğine sağlık

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Aynı başlıktan olduğu için konu düzenlenmiştir. ( Başlık güncellemesi )

ama senin bir dakikan bile yok değilmi hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ama senin bir dakikan bile yok değilmi

ama senin bir dakikan bile yok değilmi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir hayatım bile yok

Bir hayatım bile yok

Aşk insan olsaydı Ben Çin olurdum Sen Londra olsan Ben yağmur olurdum Demedi deme bana ne dersen de Ben Sen olurdum Yeniden hayata gelsem Kaşın gözün olurdum Antipatik olmak istemem ama Seviyorum diyorum Makro farkın dalında ben Anlıyorum Diyorum Demedi deme bana ne dersen de Ben Sen olurdum Yeniden hayata gelsem Aklın fikrin olurdum Demedi deme bana ne dersen de Seviyorum diyorum Demedi...
  3. Bir Alyansım Bile Yok !!!

Bir Alyansım Bile Yok !!!

gümüş alyans Merhabalar meleklerim evleneli 2 yıl olcak nerdeyse ama benim bir alyansım bile yok yaa :uhu:Aslında alımıştık tabi ama maddi bir takım sıkıntılar oldu ve satmak zorunda kaldık diğer altınlarla beraber.Şimdi tekrardan almak istiyorum bana önereceğiniz modeller var mıdır acaba :)Ben netten bi kaç model buldum sizce hangisi daha güzel.Nolur fikir verin bana o kadar kararsızım ki...
  4. Bir Kedim biLe yoK!

Bir Kedim biLe yoK!

Merhaba sevgili meli$ler, Bir kaç gündür kedi almayi düsünüyorum. Normal kedilerle ilgili siteler vardir ve kediyle ilgili bilgiler verilmistir belki. Ama ben her culturun kendine has özelliklerine inandigim için, dolayIsIyla her evdede bir evcil hayvana baska bakildigina inaniyorum. Bu yüzden kedisi olan arakdaslardan öneriler bekliyorum. Belki biraz hayat tarzimdan bahsedersem bir...

Sayfayı Paylaş