gebe
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

AMAAN NİYE BUNU ALDIMKİ..mi dediniz?

Konu, 'Fan Club' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

[​IMG]sevgili melişler hepimiz alışveriş yapmayı severiz saatlerce tabanlarımız çatlayıncaya dek dolaşır vitrin vitrin gezeriz...Dışarda bayılarak alıpta eve geldiğmizde AAMAAN YAAA NİYE BUNU ALDIM..veya BAK GÖRDÜNMÜ DİĞERİ DAHA HOŞTU...veya BU KADAR KALİTESİZMİYMİŞ...diye sinirlendiğmiz oluyor.mesela ben bikaç ay önce braunnun saç şekillendiricisini aldım hiç hoşuma gitmedi keşke kalın bukle yapan bir saç maşası alsaydım...dedim.çok sinir bozucu.Eminim sizinde bu tarz pişmanlıklarınız oluyordur..hadi paylaşında görelim sizi neler ööökelendirmiş:ehi:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben bi ayakkabı almıştım kocaman topukları olan bi ayakkabıydı ve 100 lira vermiştimtoplam 2 kere giyebildim ve ikisinde de canımdan bezdirdi :DArtık giymiyorum paranın üstüne de soğuk bi bardak su içtim hahaha

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    oluyor böyle üzücü şeyler.bende geçen marine tarz lacivert eteğimle çok uyum sağlar diye çizgili bir bulüz aldım.acelem vardı denemeden aldım eve geldim olmadı kriz geçirdim:sinir:

4. MuzureLLa

MuzureLLa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende geçen sene bir sandelet almıştım çok beyenmiştim. 3 keren giydim bu sene olmuyor çok sinirlendim ve üzüldüm.

5. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya denemeden cok sey aldım ve hiçbirini de giyemedim verdiğm para ya mı harcadığım vakte mi hangisine yanacağmı şaştım:sinir:ama suc bende ydi ve uzun zamandır denemeden birsey almıyorum

6. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    bnde çok özenp bezenip aldığım şortun içine sığamıyorum meğer ne çok büyümüşümm:D:D
    :sinir:

AMAAN NİYE BUNU ALDIMKİ..mi dediniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Buna Dur Dedi General

Ceza Buna Dur Dedi General

Pop denilen hep mini mini mini mini Rock ve rap liberal binin binin binin binin Gerisi hep kapital inin inin Buna dur dedi ceza general Hadi gel sen bana pasını ver Ve bana soru soracak olan o pis metropol kölesi, babi-ali yalaması Tertemiz raplerime cevap ver ama sorularsa pis Şu penisimi tut bana bak hadi gör beni Benim yaptığım işe saygı hiç ölmedi Ben başa hiç kazak örmedim hiç...
  2. Ceza - Buna Dur Dedi Ceza General

Ceza - Buna Dur Dedi Ceza General

Pop denilen hep mini mini mini mini Rock ve rap liberal binin binin binin binin Gerisi hep kapital inin inin Buna dur dedi ceza general Hadi gel sen bana pas
  3. Eski sevgilimi hala seviyorum , yeni sevgilim de bunu biliyor ' dedi.

Eski sevgilimi hala seviyorum , yeni sevgilim de bunu biliyor ' dedi.

sevgilimi cok seviyorum eski sevgilimi seviyorum eski hala yeni sevgilim BU SÖZLER ORTALIĞI KARIŞTIRACAK! ZEYNEP DİZDAR : ESKİ SEVGİLİMİ HALA SEVİYORUM , YENİ SEVGİLİM DE BUNU BİLİYOR ' DEDİ. Zeynep Dizdar, eski sevgilisi Ümit Sayın hakkında yaptığı açıklamalarla bir ilke imza attı. İki yıldır yeni bir ilişkisi olduğunu belirten Dizdar, 'Ümit hayatımın en güzel dönemlerinde...
  4. Hiç limuzine bindiniz mi?

Hiç limuzine bindiniz mi?

Hiç limuzine bindiniz mi? ya da binmek istermiydiniz?????
  5. Hadise ''Ben Belçikalıyım '' Dedi mi?

Hadise ''Ben Belçikalıyım '' Dedi mi?

hadise hadise haberleri oses hadise hadise vergi kaçırıyor mu hadise açıklama 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. En son gözyaşları sebebiyle haber yaptığımız Hadise , bu aralar çok üzgün melekler. Halen Oses Türkiye programında jüri üyeliği yapan Hadise 'nin , 2009 yılında Belçika'da bir dergiye verdiği röportajda sarfettiği sözler nedeniyle canı çok sıkkın. Bu olayın açığa çıkmasıyla...

Sayfayı Paylaş