AMAAN NİYE BUNU ALDIMKİ..mi dediniz?

Dişeps

Yeni Üye
Üye
AMAAN NİYE BUNU ALDIMKİ..mi dediniz?
magaza.jpg
sevgili melişler hepimiz alışveriş yapmayı severiz saatlerce tabanlarımız çatlayıncaya dek dolaşır vitrin vitrin gezeriz...Dışarda bayılarak alıpta eve geldiğmizde AAMAAN YAAA NİYE BUNU ALDIM..veya BAK GÖRDÜNMÜ DİĞERİ DAHA HOŞTU...veya BU KADAR KALİTESİZMİYMİŞ...diye sinirlendiğmiz oluyor.mesela ben bikaç ay önce braunnun saç şekillendiricisini aldım hiç hoşuma gitmedi keşke kalın bukle yapan bir saç maşası alsaydım...dedim.çok sinir bozucu.Eminim sizinde bu tarz pişmanlıklarınız oluyordur..hadi paylaşında görelim sizi neler ööökelendirmiş:ehi:

Ben bi ayakkabı almıştım kocaman topukları olan bi ayakkabıydı ve 100 lira vermiştimtoplam 2 kere giyebildim ve ikisinde de canımdan bezdirdi :DArtık giymiyorum paranın üstüne de soğuk bi bardak su içtim hahaha

oluyor böyle üzücü şeyler.bende geçen marine tarz lacivert eteğimle çok uyum sağlar diye çizgili bir bulüz aldım.acelem vardı denemeden aldım eve geldim olmadı kriz geçirdim:sinir:

evet ya denemeden cok sey aldım ve hiçbirini de giyemedim verdiğm para ya mı harcadığım vakte mi hangisine yanacağmı şaştım:sinir:ama suc bende ydi ve uzun zamandır denemeden birsey almıyorum

Geri