gebe
  1. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Amacım sadece anonimce, anonimlere yardım etmek :)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Pasaklı Tanrıça tarafından paylaşıldı.

Öncelikle merhaba birkaç gündür aklımda olan yapmak istediğim fakat Sadmin'in *****'ın, Mawi'nin ne kadar doğru bulacağını bilmeden eğer hatalıysa silinmesinden gücenmeyeceğim bir konu açmak istedim burada umarım kusur işlememde kızmazlar. :) Bazılarımız çok güzel burada dertlerini paylaşabiliyor ama kimisi her ne kadar nickleride olsa o yazının okişiye ait olduğu belli veya tüh keske yazmasaydım gibi lafların geçebileceğibir konu açıp çözümünü arıyor.Bende bu durumu farkettim bir çözüm buldum. :)

Mesela ben siteye ilk geldiğimdederdimi söylemekten çekiniyordum, eee tanımadığım kişiler bilgime ortak oluyordiye neyse saadete geleyim Melekler Mekanı adına bir formspring açtım yaniburaya Anonim olarak adınızı,nickinizi vermeden sorunuzu yazabilirsiniz diyedüşündüm. (biraz karakter sınırlaması var ama fazla değil sanırsam) :)

Ne dersiniz? Fakat MM yönetimibu yaptığımı beğenmez hayııır buraya yazın derdinizi derse orasına karışamamemir büyük yerden derim genede ben lafımı sonlandırarak söyleyeyim cevap isteyip yazamadığınız soruları http://www.formspring.me/MeleklerMekani sitesine girip sorabilirsiniz

(umarım bu yaptığım MM ye aykırıdeğildir ) :)

Son düzenleme: 25 Mayıs 2011
    SadmiN bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öncelikle, emeğine sağlık diyor ve seni bu fikrinden ötürü tebrik ediyorum Pasaklı Tanrıçam :)
    Evet nick bile olsa, insanlar bir süre sonra yazdıkları şeylerden rahatsızlık duyabiliyor. Zira bunun için, bizim sitemizde girişsiz yani nicksiz de yazabilecekleri, dertlerine çözüm arayıpta, çözüm bulabilecekleri bir bölümümüz var:) Göreceli ve zengin bir bölüm :)

Soru Cevap bölümü...
    Soru-Cevap

Bu bölümde misafirlerimizde girşsiz yazabiliyor konu açabiliyor, msj yazabiliyor. Arzu eden "benim kim olduğum bilinmesin, nickim çıkmasın" diyen Melek'lerimiz yani üyelerimizde giriş yapmadan yazabilir :)

Bu konu, şimdilik kalsın çünkü detaylı incelemem lazım. Yoğunlum biter bitmez, bu konuyu ve yaptığın çalışmayı inceleyeceğim :) Tekrardan ellerine sağlık olsun :)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Sorun yok özgün olması güzel olmuş güzelde bir fikir :) Başarılar.

4. Pasaklı Tanrıça

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    peki teşekkürler sadminim :) :) inceledikten sonra cevabını bekliyorum ***** :)

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ee pasaklı biraz tanıtsan bize bu formspring işini :D:D

6. Pasaklı Tanrıça

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    attığım linke tıklayınca oradaki boşluğa sorunlarını yazacaklar "send your question" a basacaklar ve soruları bana gelecek ve hepsine cevap verebilcem bu şekilde soru sormaktan çekinen kişiler adını vermeden cevap alabilirler :) burada çok fazla konu olduğu için gözümüzden kaçan ve hepsine bakamadığımız ve derdine çözüm arayan arkadaşlarıımız var sonuçta. Bu yüzden sorularının daha kolay ulaşması için böyle bir şey düşündüm. :)

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yani soruları sadece sen görecek ve sen cevap vereceksin öyle mi? :S

8. Pasaklı Tanrıça

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yo hayır orada cevapladığım sorunun sağında "answer this question" var oraya basarak cevap verebilirsin ama başka birinin cevap vermesi üyelik gerektirir ki üye olmak için answer this question a bastıktan sonra Clik here to sign up a basıp (sağ tepe köşede) önüne çıkan yerleri sallamasyon doldursanda seni üye yapıyor ve cevap verebiliyorsun yalnız ben değil yani :)ama cevap senin sayfanda çıkıyor bu yüzden cevap vermek isteyenlerinde bana "şu soruya cevap" diyip cevabını yazmaları sonucunda ben MeleklerMekanı sayfasında cevabı alta eklerim (soruyu istediğimiz kadar yanıtlama hakkımızı veriyor formspring) :)

Son düzenleme: 25 Mayıs 2011
Amacım sadece anonimce, anonimlere yardım etmek :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Terfi Etmek Sadece Başlangıçtır

Terfi Etmek Sadece Başlangıçtır

terfi görüşmeleri Yıllar boyu işinize gösterdiğiniz titizliğiniz, özveriniz ve yetenekleriniz nihayet takdir gördü ve yöneticiliğe terfi ettiniz. Size küçük bir sır verelim. Aslında her şey yeni başlıyor. Tecrübesiz yöneticiler ilk günlerde sayısız hata yapıyor. New York''ta kurulu olan Amerikan Yöneticiler Birliği danışmanlarından Nicole Morgenstern, "Yöneticiler bu işi nasıl...
  2. Amaç

Amaç

Madde 1 - Bu Kanunun amacı, işçilerin ve işverenlerin karşılıklı olarak ekonomik ve sosyal durumlarını ve çalışma şartlarını düzenlemek üzere, toplu iş sözleşmesi yapmalarının, uyuşmazlıkları barışçı yollarla çözümlemelerinin ve grev ve lokavtın esaslarını ve usullerini tespit etmektir.
  3. lösemili çocuklara yardım etmek istemezmisiniz?

lösemili çocuklara yardım etmek istemezmisiniz?

lösev sloganları lösemi sloganları lösev ile ilgili sloganlar lösemi ile ilgili sloganlar slogan PARA, YARDIM, HİBE İSTEMİYORLAR... SADECE AŞAĞIDA YAZAN LİNKE TIKLAMAMIZI BEKLİYOR... LÜTFEN... Sadece birkaç saniye… Ve karşılığında, bedeli hiçbir şeyle eş tutulamayacak bir çocuğun hayatı… Lütfen mümkün olduğu kadar yayılmasını sağlayalım. Sadece 5 milyon kişiye ihtiyacımız var....
  4. Makyaj yaparken sadece moda renkleri takip etmek çok yanlış!

Makyaj yaparken sadece moda renkleri takip etmek çok yanlış!

Makyaj yaparken, son trendleri ve moda renkleri takip etmek kadar, kişiliğin, sosyal statünün, saç, cilt, ten ve göz rengi hatta daha da önemlisi yüz şeklinin de dikkate alınması gerektiği bildirildi. Belirtilen hususlara dikkat edildiği takdirde son derece doğal, güzel unsurları öne çıkaran ve eğer varsa bazı kusurları da kolayca gizleyen bir sonuç elde edilebileceğini belirten uzmanlar,...
  5. sadece onu sinir etmek icin biseyler yaptınız mı

sadece onu sinir etmek icin biseyler yaptınız mı

ben vala esimi sinir etmek icin o konusunca cvp vermem delirir ya siz naparsınız

Sayfayı Paylaş