gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Amaliyat yapma

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

çitos yapma oyunları amaliyat amaliatoyunu burayı tıklayınız

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Amaliyat yapma
    sagol canim bu oyun tam benlikmis, bende hemsirelik okuyorum ameliyat falan iyi oldu sagol....

Amaliyat yapma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Plan Yapma

Plan Yapma

plan yapmak bize neler kazandırır Plân, bir faaliyette bulunurken güçlükle karşılaşmamak, faaliyete önceden vakıf olabilmek amacıyla yapılır. Eğitim, ekonomi, askerlik, fizik, kimya kısacası bütün alanlarda plân yapılmaktadır. Devletler de belli hedeflere ulaşmak, kalkınabilmek için plân yaparlar. Plân kısa, orta ve uzun vadeli yapılabilir. Ülkemizin "Beş Yıllık Kalkınma Plânı" adı...
  2. Yapma Hüsnü

Yapma Hüsnü

deniz seki hapisten çıktımı bu olay nereye gider ne olur zamanla göreceğiz tabii ünlü şarkıcı Deniz Seki hapisten çıkınca olaya net cevaplar alırız diye sanıyorum Hüsnü kendisini boşlukta hissediyor sanırsam....... ŞARKILARIYLA HASRET GİDERİYOR! UYUŞTURUCU KULLANMAK VE KULLANANLARA TEMİN ETMEK SUÇLAMASIYLA BAKIRKÖY KADIN VE ÇOCUK TUTUKEVİ'NDE BULUNAN DENİZ SEKİ DIŞARI ÇIKACAĞI GÜNÜ...
  3. Yapma çiçekler

Yapma çiçekler

Evinizde çiçek severmisiniz? canlı çiçekle uğraşmak zor:D zamanında suyunu vermek lazım güzeş , ışık istiyo diyosanız bu yapma çiçekler tam size göre :)...
  4. Rahimde perde amaliyatı olan varmı

Rahimde perde amaliyatı olan varmı

arkadaşalar rahimde perde amaliyatı olupta çocuğu olan varmı.ben 2 kez hamilelik geçirdim ama ikiside düştü.perde varmış ameliyat oldum 1 ay sonra kontrolüm var.yine düşmesinden endişeleniyorum.aynı şeyleri yaşayan varsa cevaplarınızı bekliyorum
  5. Diyet yapmadan kilo vermenin yolları

Diyet yapmadan kilo vermenin yolları

Kilo vermek günümüzde birçok kişinin isteğidir. Hızlı yaşam tarzı ve sağlıksız beslenme alışkanlıkları nedeniyle çok sayıda insan fazla kilolarından şikayetçi durumdadır. Kilo vermeyi isteyen kişilerin artması diyet yapan kişi sayısının da artmasına neden olmuştur. Birçok kişi diyet yaparak istediği kiloya kavuşmayı amaçlar. Ancak kilo vermek için diyet yapmak şart değildir.Pek çok kadın...

Sayfayı Paylaş