Aman Allahım hamileyim!!!

yine bu neyin parçası klimanın parçasına benziyor nasıl kırdınız demez mi
bayıldım ya :) hayırlısı olmuş ama isteyip beklemek zordur tabii rabbim evladlarımıza saglık versim olmayanlarada çok çabuk versin (lamiya) inşallah

Ben dostum adına (lamiya) hepinize teşekkür ediyorum canlarım anılarınızla bile olsa onu yalnız bırakmadığınız için dualarınız için ben onunla ilgili hiç bir zaman ümidimi kaybetmedim allahın izniyle oda birgün anne eşide baba olucak onların ikiside bunu fazlasıyla hakediyor çünkü.rabbim dileyen isteyen herkeze hayırlı sağlıklı bebekler nasip eder inşallah....amin...

:uhu::uhu:ben bu sitenin adının melekler mekanı olmasının sebebini
hepimizin kadın olmasından sanıyodum kızlar yaa ne kadar şaşırdım msj larınızı görünce çok mutlu oldum çok duygulandım iyi varsınız siz gerçek bi meleksiniz,
HANDANCA
TUGGCE
MAWİ
MAHPERVER
HAYAL
ÇATLAK
ŞEVVAL
Sizin msj larınızı okurken tüylerim diken diken oldu yaaa ben ne diycemi bilemiyorum
sizin dediklerinizi dikkatle düşündüm başınıza gelenler gerçek bir mucize bende mucizemi bekliyorum
ama altını çize çize söylemeliyimki ben asla isyan etmedim etmemde,bu yaşadıklarımın bana imtihan olduğunuda biliyorum RABBİM bu derdi peygamberine vermiş ben kimimki .
anlatmak istediğim üzgün olduğumdu
çaresiz olduğum
yıllardır beklediğim için anlık patlamalarımdı ben artık günümü bile bilmiyorum geçsede test almıyorum artık
nolur dua edin bol bol dua edin
hepinizi çok seviyorum allah hepinizdeb razı olsun beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim...:uhu:

Bitanem kıyamam ben sana keşke elimizden birşey gelse hayatım ama sen herşeye rağmen ayakta dimdik dur hayata sıkı sıkı tutun olur mu?bende seni çok seviyorum tamam mıı

Walla adminim ve bütün melek arkadaslarım sayenizde sabaha ağlayarak başladım... Çok duygulandım ve göz yaşlarıma hakim olamadım.. Patır patır döküldüler....
Ağlayarak edilen duanın dahada çabuk kabul olunacağına inanaraktan hepinize dua ettim.. Rabbim hepinizin adına ne hayırlı ise onu nassip etsinn.. Yoktan var eden rabbim kimsenin boyununu bükük bırakmazz... Rabbin dermansız derttler vermesinnn... Herkesin göbüşünü kucagını doldursunn.. İçindede ben dahil... Amin...

Geri