gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

aman ,aman,aman

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

aman ,aman,aman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aman

Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  2. Keremcem - Aman Aman

Keremcem - Aman Aman

laf dinlemez söz söylenmez aşk bu alev olur küle döner aşk bu her seferden geri döner oldum yol bilirde seni ister oldum söylenecek sözün varsa kalmasın sende kaybolmuşum gözlerinde hele bu tende aman aman ağlama göz yaşına dayanamam ağlama zaman geçer olsada gönül senden geçer mi sandın aman ağlama göz yaşına dayanamam söz oldum dudağında her gün sana yeminler olsun aman aman aman laf...
  3. Duman - Aman Aman

Duman - Aman Aman

nereye gider başını alıp sorarsın kimbilir durmadan nasıl susarsın bilmeden boşuna atıp tutarsın su gibi akıp geçer zaman gezdin tozdun aman aman aman sazdın sözdün aman aman aman giderek üzdün bizi zaman(2x) yazdın çizdin aman aman incecik izdin aman aman sıraya dizdin bizi zaman(2x) hep kaçıp yeni bir adım atarken dibine kadar çileye batıp çıkarken içine atıp atıp yoluna basıp giderken su...
  4. Deniz Seki - Aman Aman

Deniz Seki - Aman Aman

Seninle hiç konuşamaz olduk Bak bu günlerde Farkında mısın beyefendi Aşkımız dillerde Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Oooofffff Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Yorma beni bu kadar Sus sus nereye kadar Boş dünya ele ne aman Aman aman aman Sormam bir daha tamam Dön dünya yalana...
  5. Eylem_ Aman

Eylem_ Aman

oooooooooooooo tüm dünyanın yükü bende olsa bugün aşkın beni bıraksa kalbimi bin defada kırsa yeniden yeniden düşünüp kalsam inancım yıkılsa bildiğim doğrular yalan olsa ah yalan olsa can bu mu can benim can yapılacak tek şey aman unut herşeyi aman salla dertleri aman nasıl olursa yeni bir gün doğacak bak gör sen(tatlıdüşünüp herşey güzel olacak bak görsen) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa artık...

Sayfayı Paylaş