gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Aman Tanrim 2

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2003 yılı yapımı Aman Tanrım'ın devamı niteliğinde olan filmde, konu ilk filmden farklı olarak işlenmiş. Ayrıca ilk filmde izlediğimiz Jim Carrey'nin yerine başrolde Steve Carell yer alıyor. Filmde değişmeyen tek yön ise, Morgan Freeman'ın rolünün altından yine başarıyla kalkması..

Aman Tanrim 2 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aman Tanrım (Evan Almighty)

Aman Tanrım (Evan Almighty)

Filmin öyküsü şöyle: Tanrı’nın çok özel bir görev yüklediği yeni kişi bu kez, gazeteciliği bıraktıktan sonra siyasete atılan ve kongreye yeni seçilen Evan Baxter’dır (Steve Carell). Geçmişini Buffalo’da bırakarak ailesini Virginia’ya taşımıştır. Ancak oradaki yeni yaşamında Tanrı’nın (Morgan Freeman) aniden karşısına çıkması ve Nuh’un gemisinin benzerini inşa etmesini buyurmasıyla hayatı bir...
  2. Aman

Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  3. Karacaoğlan - Aman Tanrım Bana Yarim

Karacaoğlan - Aman Tanrım Bana Yarim

Aman tanrım bana yarim gücenmiş Beni görse yoldan çıkar yan gider Gönül suyu gözlerimden akıyor Ah ettikçe yüreğimden kan gider Cesedimi göz yaşıyla yusunlar Mezarımı yol üstüne koşunlar Gelen geçen garip ölmüş desinler Dünya bir yol geda gider han gider Ecel eli ömür ipin düğümler Kıyamettir bana bugün düğünler Karacaoğlan döğüş günü bugünler Kirpikler var gönül ile ceng eder

Sayfayı Paylaş