gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

AMANDA BROOKS Fahişeliğin kitabını yazdı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

amanda brooks E Oha diyeceğim ama kimse kusura bakmasın. Yani buda oldu arkadaşlarım Emekli Eski Hayat kadını Amanda brooks fahişelikten para kazanma sanatını kitap haline getirmiş :)
    Haberimize geçiyoruz.

29 YAŞINDAKİ EMEKLİ HAYAT KADINI AMANDA BROOKS, BU YOLDAN PARA KAZANMAK İSTEYENLERE REHBER OLACAK BİR KİTAP YAZDI.

Kendi deneyimlerine dayanarak geliştirdiği kitabın hayat kadınları için bir temel kitap olmasını arzu eden Brooks, geçmiş mesleğini icra ederken başına gelmiş en felaket şeyin müşterilerin parasını ödememesi olduğunu belirtiyor.

2 üniversite mezunu ve uzun yıllar internet üzerinden yaptığı bu işi bir iş kadını gibi yöneten Amanda Brooks'un kitabının kapağında şu yazı yer alıyor: Hayat kadını olmanın zihinsel ve fiziksel temel prensipleri.

Brook, henüz çocukken hayat kadını olmaya karar verdiğini ancak yine de üniversitede aynı anda iki lisansı paralel olarak okuyarak çifte derece ile bitirdiğini söylüyor. Amanda Brooks, okuldan sonra kokteyl garsonluğu ve striptiz kulüplerde çalışmak gibi işlerde çalıştığını ve burada tanıştığı insanlara eskort servis vermeye başlayarak bu işe girdiğini belirtiyor.

3 yıl gibi kısa bir süre bu işi yapan Brooks, o yıllarda nasıl hissettiğini şöyle açıklıyor: Mutlu, tatmin olmuş, hayatını kontrol eden, başarılı ve bağımsız hissediyordum, zihnim berrak olduğu için her gece yatakta bebekler gibi uyuyordum.

Yazdığı rehber kitapta bu işten en iyi para kazanma yollarını anlatan genç kadın, internetten hizmet verebilmek için bu işin içinde olanlara site kurmayı ve yararlı hale getirmeyi anlatarak internette müşterilerini iyice tanımaları gerektiğini ve şüphelendikleri müşteriyi kabul etmemelerini öneriyor.

Kendi deneyimlerine dayanarak geliştirdiği kitabın hayat kadınları için bir temel kitap olmasını arzu eden Brooks, geçmiş mesleğini icra ederken başına gelmiş en felaket şeyin müşterilerin parasını ödememesi olduğunu belirtiyor.

Şu anda bir erkek arkadaşı olan Brooks, para aldığınız cinsel ilişki korkunç ve acı verici olmak zorunda değil diyerek geçmiş deneyimlerini tek cümlede özetliyor.

AMANDA BROOKS Fahişeliğin kitabını yazdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaz geliyoo.... aman günelenirken dikkatli olalım

yaz geliyoo.... aman günelenirken dikkatli olalım

hiçbirimiz böyle olmak istemeyiz herhalde aman dikkat:dp47::dp47:
  2. Aman

Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  3. Kenan Doğulu - Kitabını Yazdım Senin

Kenan Doğulu - Kitabını Yazdım Senin

AŞk Kokuyor Evİm Havada SÖnmÜŞ Mum Kokusu Var Sen Kokuyor Tenİm KÖmÜr SaÇlarin YakilmiŞ YataĞima Ben Sana Nasil Ah Ederİm DelİrmİŞ Bunlar Anlamiyorlar Ben Sana Nasil Of Çekerİm AŞk BahÇem Beyaz KelebeĞİm Kİtabini Yazdim Senİn Sİlemezler Senİ Benden Canim GÜnahini Çaldim Senİn ÖldÜrseler Yİne Vermem Kanim
  4. Yaz kitapları

Yaz kitapları

Belki ne zamandır Nobel alan bir romanı ya da siyasi bir araştırmayı okumak istiyordunuz. İşte yaz tatili için ayrılan kitaplarla buluşma vakti geldi. Türkiye'nin önde gelen isimleri de bu yaz okuyacakları kitapları anlattı. Elif Şafak (Yazar) "Bu yaz okumayı düşündüğüm kitapların başında Nilüfer Kuyaş'ın Yeni Baştan adlı eseri var. Bu romanın hem tarihe, yani 27 Mayıs dönemine...
  5. Germinal Kitabını Kim Yazdı ?

Germinal Kitabını Kim Yazdı ?

Germinal Kitabının Yazarı Germinal Kitabının Yazarı Kim Araştıran ve merak eden, ya da bir toplulukta adını duyup öğrenmek isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Germinal adlı kitabının yazarını paylaşmak istiyoruz :) Germinal Kitabının Yazarı Emile Zola dır. Germinal, genellikle Emile Zola'nın en iyi eseri ve Fransız edebiyatının en iyi romanlarından biri olarak...

Sayfayı Paylaş