gebe
  1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

amanın düğün erkene alındı napıcam ben :(

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

kızlar sıze ıhtıyacım var dugun erkene alındı ve yapmam gerkenlerı ne bılmıyorumm :( hadı evlı melekler bna yardım edın lutfennn

2. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    cok heyecanlıyım napıcam ben salonum dahı tutlmadı dugun 1.5 ay erkene alında tam 2 ay var :( gelınlııgm bılem yokkkk

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun canım
    bu işler öyle hızlı hallediliyor ki

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    valla canım yaaa sormaa kacc ay var derken bı anda oldu ve özel gun 7. yılımızda evlenıyoruz :)

amanın düğün erkene alındı napıcam ben :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aman

Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  2. Kayboluyorum.. Ben içine al !

Kayboluyorum.. Ben içine al !

* * * * * * * * * * * * * Sabah ezanıydı... Aklımın bütün kuşları buz kesmiş, kanatları sancılı bir sessizliğe kapanmıştı. Uçsuz bucaksız uçurumlar sarmıştı derinliğimi, hangisinden atlasam yüzün tutuyordu beni. Keder de yüzünü çok sevmiş olmalıydı... Dokunmak ne zamandır günahtı ki sevişmelerimizin parmak izi tenimize düşmüyordu! Avuç içlerimde uyuttuğum bir yalan olabilir miydin?...
  3. erkelerin vazgeçemedikleri

erkelerin vazgeçemedikleri

erkeler kadınlarda bazı özellikler ararlar mesela bunlara bazı örnekler verelim: Kadınların uygulamaktan vazgeçmediği, cezbedici trendler Bazı trendler o kadar tutuldu ki, büyük olasılıkla önümüzdeki sezonda aynı güzellik akımlarını takip edeceğiz. İşte bu trendlerin önde gelenleri... 1. Kedi gözler Özelliği: Ünlülerin makyözü Matin, sadece dokundurulmuş etkisi verilen bir eyeliner’ın...
  4. Aman ha sakın bunları erkelere söylemeyin

Aman ha sakın bunları erkelere söylemeyin

SAKIN SAKIN BUNLARI SÖYLEMEYİN BİTMESİN İLİŞKİNİZ Çoğu zaman erkeklerin söylediği kırıcı sözlerden şikayet etseniz de onların da ara sıra sizin gibi düşündüğü ve söylediklerinize sinirlendikleri hiç aklınıza geldi mi? Erkekler bazen öyle sözler söylerler ki duyduklarınıza inanmakta zorluk çekersiniz. Fakat suçu sadece onlara atmak marifet değildir. Çünkü erkeklerin de duymaktan hoşlanmadığı...

Sayfayı Paylaş