gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

amanınnn!!! converseler ayacıklarımızı işgal etti:)

Konu, 'Çöplük' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

converseler
    uzun zmn önce işgal etmişti ya aslında:cheer2: yupis

birçok renk ve desen seçeneğiyle hayatımızı ve cebimizi ele geçirdiniz sizi gidi sizi sevimli pabuçlar... bir rengini alsanız diğerleri küser size:Ahepiciğinden almalı ama ben almamalıyım...şu converselere bakın hele...hepsi de al beni diyor..ohyandan. ama onlara tek bir sözüm var... üzgünüm ben öğrenciyim:tea::raila:

bu da patik converse:)

bu topuklu da nereden çıktı şimdi:hayal:

en güzeli sensin bence beyazcım:)

ve de daha birçok modelii var sayfalar yetmez cnm onlarıı göstermeye:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Eylül 2010
  2. nagish

nagish Forum Okuru

o kadar resim yükledimm ama kayboldular:) neredesiniz conversecikler:) artık hayal edicez resimlerini:)

amanınnn!!! converseler ayacıklarımızı işgal etti:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işgal

işgal

rüyada bir yerin işgalini görmek o kişinin koşullarının zorlaşacağına dalalettir
  2. Converseler

Converseler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. converseler

converseler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 2010 Bebişlerinin Minincik Ayacıklarına(Converse)

2010 Bebişlerinin Minincik Ayacıklarına(Converse)

O minicik ,pufucuk,tıpıcık ayacıkları yerim ben yerim yer .Bebeişlerin ayacıklarını ısırasım geliyor yav bi de bu converselerin içinde olduklarında ne olurlar düşünebiliyo musunuz:)Renkli kağıtlarla kaplanmış badem şekerlerine dönerler vesselam :)
  5. işgal nedemek

işgal nedemek

işgal nedemek ? anlamı nedir bana yardımcı olur musunuz.

Sayfayı Paylaş