gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

amann ErKekLer okumasın!!! :)))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

aman erkekler okumasın :))) Issız bir adada 3 erkek mahsur kalırlar. Adadan kurtulmanın yollarını ararlarken, cinli bir şişe bulurlar...

Şişeyi incelerlerken içinden cin çıkar.
    Cin 3 erkeğe der ki:

''Dileyin benden ne dilerseniz. Ne dilerseniz yerine gelecektir. Sadece bir dilek dileme hakkınız var''

Birinci erkeğe sorar:
    ''Senin dileğin nedir? Ne istersin?''

Erkek cevap verir: ''Şimdikinden 100 kat daha zeki olmak istiyorum''

Cin Sözünü yerine getirir ve erkek 100 kat daha zeki olur. Hemen orada ki ağaçlardan bir şekilde kayık yapar ve adadan kurtulur.

İkici erkeğe sorar: ''Senin dileğin nedir? Ne istersin?''

İkinci erkek cevap verir: ''Şimdikinden 1.000 kat daha zeki olmak istiyorum''

Cin sözünü yerine getirir ve erkek 1.000 kat daha zeki olur. Hemen oradaki ağaçlardan bir şekilde motorlu bir deniz vasıtası yapar ve adadan kurtulur.

Sıra gelir üçüncü erkeğe

Cin sorar: ''Senin dileğin nedir? Ne istersin?''

Üçüncü erkek cevap verir: ''Şimdikinden 10.000 kat daha zeki olmak istiyorum.''

Cin sözünü yerine getirir ve O da 'BAYAN'olur...:minik:

alıntı

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: amann ErKekLer okumasın!!! :)))
    :D:D Ellerine sağlık canım..

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

İşte budur yaaa:D:Derkekler duymasınn:D:D:D

4. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

:D:D eheh duyarlarsa duysun:D:D

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :huhe::huhe::huhe::huhe:

emegıne saglık

amann ErKekLer okumasın!!! :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ok

Ok

Düşmana galip gelmeye, bir görev için gönderilen elçiye, bir kimseye yazılan mektuba, Attığı oku hedefe isabet ettirdiğini görmek, çocuk arzu ediyorsa, doğacak çocuğun erkek olmasına; diğerlerini için iştediği şeyin gerçekleşmesine, Elinde ok görmek gücee, mal yahut memuriyete, elinden çıkan okun kırılması, üzerine aldığı işlerde acze düşmeye, Kadının ok görmesi kocasına, Bir kadının kendine...
  2. Ok- Erkek İsimleri

Ok- Erkek İsimleri

islami erkek isimleri erkek melek isimleri islami isimler islamiyette islamiyete uygun Ok: yay ile atılan mermi Okakın: oklarla yapılan saldırı Okan: anlama, öğrenme oğuz Okanalp: ilahi bir güce sahip olan Okanay: anlayışlı Okandan: bileşik isim Okaner: ilahi bir güce sahip olan yiğit Okar: telli balıkçıl kuşu Okatan: ok atan Okatay: ok atay Okay: beğeni, ok gibi delici, ay gibi...
  3. A.E.V. Özel Oğuz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

A.E.V. Özel Oğuz Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

oğuz yüksek öğretim erkek öğrenci yurdu İlçe: Kağıthane Adres:...
  4. Amann ördeklere basma

Amann ördeklere basma

Üç kadın arkadaş bir kaza sonucu aynı anda hayatlarını kaybedip cennete giderler.Cennetin kapısında onları karşılayan melek : "Bizim burada uymanız gereken tek kural var.. O da ördeklere dikkat edin sakin üstlerine basmayın" der. Sonra kapı açılır üç kadın cennete girerler.Gerçekten de etrafta ördek doludur. Üstlerine basmamak adeta imkansızdır.Dikkat etmesine rağmen kadınlardan biri...
  5. amannnnn amannn amanın

amannnnn amannn amanın

Bugün 17 mart ve ben birazdan bu oturduğum yerden kalkıp spora gidecem:D:DUzun bi aradan sonra(6AY OLDU) tekrar aerobik yapmaya başladım kızlar.Ayın 15inde bir gitmiştim ogün eve geldiğimde kaslarım feci sekilde ağrımıstı ve hala ağrıyor:D:Dpek bi hamlamışım:hhh: Spordan sonrada cok işim var.Ay kızlar ya spordan sonra bi yere yürüyerek gitmem gerek ondan sonra eve gelip temizlik yapacam,yemek...

Sayfayı Paylaş