gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Amann ördeklere basma

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Üç kadın arkadaş bir kaza sonucu aynı anda hayatlarını kaybedip cennete giderler.Cennetin kapısında onları karşılayan melek : "Bizim burada uymanız gereken tek kural var.. O da ördeklere dikkat edin sakin üstlerine basmayın" der. Sonra kapı açılır üç kadın cennete girerler.Gerçekten de etrafta ördek doludur. Üstlerine basmamak adeta imkansızdır.Dikkat etmesine rağmen kadınlardan biri kazayla bir ördeğin üstüne basar.Hemen Cebrail belirir.Yanında son derece çirkin bir adam vardır.Kadını kolundan adama kelepçeler ve "Ördeğin üstüne basmanın cezası olarak sonsuza kadar bu çirkin adama kelepçeli olarak yasayacaksın" der.
    İkinci gün kadınlardan biri yine kazayla bir ördeğin üstüne basar ve Cebrail anında yanında çok çirkin bir adamla gelip onları kadına ceza olarak birbirlerine kelepçeler.
    Üçüncü kadının gözü bu olaylardan çok korkar.Diğerlerinin akıbetine uğramamak ve sonsuza kadar çirkin bir adama kelepçelenip yasamamak için her attığı adıma acayip dikkat etmeye baslar.Aradan aylar geçer ve hiçbir ördeğin üstüne basmaz.Derken bir gün Cebrail belirir.Bu kez yanında boylu poslu inanılmaz derecede yakışıklı bir adam vardır.

Cebrail hiçbir şey söylemeden yakışıklı adamla kadını kelepçeler ve yine birsey söylemeden çeker gider. Kadın artik mutluluktan uçmaktadır. O güne kadar gördüğü en yakışıklı adamla kelepçelenmiştir. Adama döner ve "Ben acaba ne yaptım da sonsuza kadar senin gibi güzel bir adamla birlikte olmayı hak ettim" der.Adam surati asık bir şekilde cevap verir. "Vallahi seni bilmem ama ben az önce bir ördeğin üstüne bastım" der

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :D ayy koptum yaaa süpermiş datlım saol ...

Amann ördeklere basma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. turşulu ördek

turşulu ördek

MALZEMELER iç pilav için : 1 baş soğan 50 gr tereyağı 1 çorba kaşığı kuş üzümü 1 su bardağı pirinç 1 kahve fincanı badem 1 çorba kaşığı fıstık tuz, karabiber yemek için : iki kilo lahana turşusu (veya lahana) 1 baş soğan 150 gr margarin kırmızı biber 150 gr tereyağ tuz, karabiber HAZIRLANIŞI Önceden hazladığınız iç pilavı ördeğin içine doldurulup dikin.Derince bir tencereye, tereyağ ve...
  2. Ördekler...

Ördekler...

ördekler nasıl beslenir ördek nasıl beslenir ördekler neyle ördek neyle yavrusu Ördek, (Anatinae) alt familyasından hemen hemen bütün dünyanın sulak bölgelerinde yaşayan, perde ayaklı su kuslarına verilen ad. Göl ve bataklık kenarlarını pek severler. Hızlı akan nehir ve denizlerde yaşayanlar da vardır. Beslenmesi kolay olduğundan, evcil birçok soyları üretilmiştir. Ülkemizde ördekler, birçok...
  3. Basma

Basma

Rüyasında basma kumaş gören kimse türlü ilginç haberler alır. Basmayı dikmek önemli bir işin başına geçmektir. Basmanın renklerine göre de yorum yapılabilir.Rüyada basma kumas görmek hayirlidir. Rüyasinda basmadan bir entari giydigini görmek, kadinsa hayirlidir, erkekse üzülecegine delalet eder.
  4. ördekler harika

ördekler harika

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. amannnnn amannn amanın

amannnnn amannn amanın

Bugün 17 mart ve ben birazdan bu oturduğum yerden kalkıp spora gidecem:D:DUzun bi aradan sonra(6AY OLDU) tekrar aerobik yapmaya başladım kızlar.Ayın 15inde bir gitmiştim ogün eve geldiğimde kaslarım feci sekilde ağrımıstı ve hala ağrıyor:D:Dpek bi hamlamışım:hhh: Spordan sonrada cok işim var.Ay kızlar ya spordan sonra bi yere yürüyerek gitmem gerek ondan sonra eve gelip temizlik yapacam,yemek...

Sayfayı Paylaş