gebe
  1. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43

amannnnn amannn amanın

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında kraliçearı tarafından paylaşıldı.

Bugün 17 mart ve ben birazdan bu oturduğum yerden kalkıp spora gidecem:D:DUzun bi aradan sonra(6AY OLDU) tekrar aerobik yapmaya başladım kızlar.Ayın 15inde bir gitmiştim ogün eve geldiğimde kaslarım feci sekilde ağrımıstı ve hala ağrıyor:D:Dpek bi hamlamışım:hhh: Spordan sonrada cok işim var.Ay kızlar ya spordan sonra bi yere yürüyerek gitmem gerek ondan sonra eve gelip temizlik yapacam,yemek yapacam ve akşam kocişimle tavla oynayacam laf aramızda hep ben yeniyorum:hhh: Ondan sonrası da ALLAH kerim. :sigara:

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    kolay gelsin tatlım bugün yoğunsun....

kraliçearı bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :hhh: maşallahhh tuu tuu tuuuuu anamm pek bi yoğunsunn gı toplandık sana geliyoruss desek bu randevu defterime bakiimm bi bugün doluyumm diyecen :hhh: anamm anamm işinn pek bi zor canımm benimm :hhh: ayyyyy kıss güldürdün beni ama tavlada pek emin olma kocan seni çoktan tavlamış şikerimmm :hhh:
    mekanın yoğun kadını :D:D

kraliçearı bunu beğendi.
  4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Bende diom kraliçe nie görünmüo :):) kolay gelsin

kraliçearı bunu beğendi.
  5. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    şimdi spordan geldim bi duş aldım hemen pc basına gectim ocaktada kuru fasülye haslanıyor bak yeni aklıma geldi gidimde bakim ay:çitos: kıs asii hee beni tavladı ama nasıl zor tavladığıııı anlatsam roman olur kı:D:D

6. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    bugünde yine spor yapmak var planımda ,sonrada bi banka işi ondan sonrada temizlik ve yemek yapmayı planlıyorum bu aralar temizliği hep aksam üzeri yapıyorum.

amannnnn amannn amanın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aman

Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  2. Deniz Seki - Aman Aman

Deniz Seki - Aman Aman

Seninle hiç konuşamaz olduk Bak bu günlerde Farkında mısın beyefendi Aşkımız dillerde Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Oooofffff Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Yorma beni bu kadar Sus sus nereye kadar Boş dünya ele ne aman Aman aman aman Sormam bir daha tamam Dön dünya yalana...
  3. amann ErKekLer okumasın!!! :)))

amann ErKekLer okumasın!!! :)))

aman erkekler okumasın :))) Issız bir adada 3 erkek mahsur kalırlar. Adadan kurtulmanın yollarını ararlarken, cinli bir şişe bulurlar... Şişeyi incelerlerken içinden cin çıkar. Cin 3 erkeğe der ki: ''Dileyin benden ne dilerseniz. Ne dilerseniz yerine gelecektir. Sadece bir dilek dileme hakkınız var'' Birinci erkeğe sorar: ''Senin dileğin nedir? Ne istersin?'' Erkek cevap verir:...
  4. Amann ördeklere basma

Amann ördeklere basma

Üç kadın arkadaş bir kaza sonucu aynı anda hayatlarını kaybedip cennete giderler.Cennetin kapısında onları karşılayan melek : "Bizim burada uymanız gereken tek kural var.. O da ördeklere dikkat edin sakin üstlerine basmayın" der. Sonra kapı açılır üç kadın cennete girerler.Gerçekten de etrafta ördek doludur. Üstlerine basmamak adeta imkansızdır.Dikkat etmesine rağmen kadınlardan biri...

Sayfayı Paylaş