gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Amasra Resimleri

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bakırköy regata otoparkı nerede amasra Bu konuyu açarken buranın Amasra olduğunu görmesem inanın hayatta inanmazdım kesinlikle yurtdışından bir tatil bölgesi sanırdım boş yere demiyorum vatanımızın heryeri cennetten bir köşe diye insanlar gidipte yurtdışına boşu boşuna döviz kazandırıyorlar böyle güzellikler dururken...
    Arkadaşlar Amasra gerçekten görülmeye gidilmeye değer yerlerden biri içinizden bir çok arkadaşımında benimle aynı fikirde oldğuna inanıyorum

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Amasra Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Amasra-Bartın Resimleri

Amasra-Bartın Resimleri

bartın resımlerı bartın resimleri amasra resımlerı görseller Karadenizin en güzel illerinden görülmeye değer Amasra resimleri :) Eğer daha önce görmediyseniz bu resimlerle mutlaka bakmalısınız :)
  2. Amasra Tarihi

Amasra Tarihi

Amasra, Karadeniz Bölgesinin batısında Bartın iline bağlı bir ilçedir. Denize doğru bir mantar şeklinde uzanan Boztepe ve Kaleiçi Mahalleleriyle, güneyindeki düzlükten oluşan Amasra’nın “SESEMOS” adı ile ilk kuruluşu M.Ö. l2. Yüzyılda Fenikelilerin kıyılar boyunca koloniler kurması ile görülmektedir. Doğal limanların bulunması nedeniyle burada üstlenen Fenikeli gemiciler uzun zaman ticari...
  3. Ankaradan Amasra-İnkum gezisi 27 Mayıs 2012

Ankaradan Amasra-İnkum gezisi 27 Mayıs 2012

ANKARADAN 27 MAYIS 2012 AMASRA-İNKUM GEZİSİ Sabah saat 07:30’da Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünden Karadeniz'in eşsiz kıyıları Amasra'ya hareket. İlk olarak Bakacak Tepesinden Amasra ve çevresini panoramik olarak izleyerek fotoğraf molası veriyoruz. Pers kra...lı, Mithridatesin kızı Amastris' in adına kurulduğu şehrin uzantısı olan Amasra'ya indiğimizde Karadeniz'e özgü balık...

Sayfayı Paylaş