gebe
  1. koşkar

koşkar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Amasya Merzİfon TaŞova Suluova

Konu, 'Memleketim' kısmında koşkar tarafından paylaşıldı.

merzifona giden otobüsler merzifona giden otobüs firmaları merzifon otobüs firmaları taşova izmir merzifon seferleri hadi kızlar ben amasyalı değilim ama merzifonda oturuyorum tanısalım kaynaşalım:party::party::party::party:

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çok gerilerde kalmış bu topik,ben de Amasya doğumluyum..:D

Amasya Merzİfon TaŞova Suluova konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suluova Tarihi

Suluova Tarihi

suluova tarihi İLİN ADININ KAYNAĞI : Rize'nin tarihi öncesi hakkında bilgilerimiz sınırlıdır. Yöreye hakim olan orman dokusu nedeniyle, Rize'nin tarih çağları ile ilgili bilgilere ışık tutacak arkeolojik bulgular da bu güne kadar ortaya çıkarılamamıştır. Rize'nin tarihi ancak komşu illerin ve bölgelerin tarihleri ile bağlantılı olarak ele alınabilmiştir. Rize ilinin adı ile ilgili olarak...
  2. Merzifon Resimleri

Merzifon Resimleri

merzifon resimleri merzifon merzifondan görüntüler görüntüleri merzifonun yemekleri Merzifon'u her açıdan görmeye ve tanımaya hazırmısınız ? Ben zaten tanıyorum diyenleriniz çıkabilir ama bazı resimler kuşbakışı görüntüler ve eminim o tanıyan kişiler belkide oturan kişiler bile daha önce MerzifonU kuşbakışı görmemiştir:)
  3. Merzifon Tarihi

Merzifon Tarihi

merzifonun tarihi mekanları merzifonun tarihi yerleri Tarihçe Merzifon Bölgesi, M.Ö. 533 yılında Perslerin , M.Ö. 334 yılında Büyük İskender’in , M.Ö. 29 yılında Roma İmparatorluğu’nun, Roma İmparatorluğu ikiye bölündükten sonra Bizans İmparatorluğu’nun hakimiyetine girmiş, 1071 yılında Anadolu’yu fetheden Türklerden İl Tekin Gazi tarafından Türk topraklarına katılmış; önce Danişmentlilerce...
  4. Amasya Taşova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Amasya Taşova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Amasya Taşova Devlet Hastanesi hastane randevu iptal Amasya Taşova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Amasya Taşova Devlet Hastanesi irtibat bilgileri Amasya Taşova Devlet Hastanesi online randevu almak Amasya Taşova Devlet Hastanesi randevu alma Amasya Taşova Devlet Hastanesi randevu iptal etme Amasya Taşova Devlet Hastanesi telefon numarası Amasya Taşova Devlet Hastanesi ulaşım bilgileri...
  5. Amasya Suluova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Amasya Suluova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Amasya Suluova Devlet Hastanesi hastane randevu iptal Amasya Suluova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Amasya Suluova Devlet Hastanesi irtibat bilgileri Amasya Suluova Devlet Hastanesi online randevu almak Amasya Suluova Devlet Hastanesi randevu alma Amasya Suluova Devlet Hastanesi randevu iptal etme Amasya Suluova Devlet Hastanesi telefon numarası Amasya Suluova Devlet Hastanesi ulaşım...

Sayfayı Paylaş