gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Amatör Hip Hop Dansı

Konu, 'Hip Hop Videoları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Amatör Hip Hop Dansı
    iyilerdi tesekkürler adminim

Amatör Hip Hop Dansı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hip Hop

Hip Hop

Jazz Dansı'nın stil alanı çok geniştir. Broadway Show stilinden bu konuda ekol olmuş Katerin Dunham gibi isimlerin geliştirdiği geleneksel Afro-Heitien stile kadar bir çok çeşidi bulunmaktadır. Jazz müziğinin özelliği dansa da yansımaktadır. Hip-Hop, Funk Street Funk gibi free stil danslar Jazz'dan esinlenilerek yaratılmıştır. Hip-Hop dansı MTV programlarında Michael Jackson gibi ünlü...
  2. hip hop nickleri

hip hop nickleri

özenti nickler hiphop nickleri gençlik nickleri hip hop hiphop nickler 1) Hip-Hop bu tarzım sokak cennetim kılavuza bakma ben bir illetim 2) ilimini,bilimini,dilimini ezdim, benim adim RAP bide bunu bil lan daksil silemez torpil işlemez zengin piçleri bunu bilemez 3) Tersine yolumuz ama aynı sonumuz dün çocuktuk evet şimdi sorunuz 4) Geriye ne kaldıki rap'den başka vitrin kuralım o...
  3. Hip Hop gurub dansı

Hip Hop gurub dansı

YouTube - Hip hop dance competition
  4. Amatör hip hop break dance gösterisi

Amatör hip hop break dance gösterisi

http://video.google.com/videoplay?docid=1945614736005638412&hl=tr Bu videoda koreden arkadaşlarım baya çılgın bi gösteri olmuş :) http://video.google.com/videoplay?docid=427430050164552685&hl=tr Şimdi izleyeceğinizden bişey anlamayacaksınız en azından ben anlamadım, karate break dans hip hop hepsi ortaya karışık ama baya güzel bir video çıkmış ortaya, bunların amatör olduğuna...
  5. Hip hop rap

Hip hop rap

Hip hop rap'ın tarihçesi

Sayfayı Paylaş