gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Amca

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Baba ile tabir edilir. (Bakınız; Baba.)Rüyada amca görmek büyüklerinizin sözlerini ve tavsiyelerini dinlediginiz takdirde hayatta dogru yolu bulacaginiza delildir.

Amca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ama Gittin..

Ama Gittin..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ama Ama Bunlarda KalmiŞŞŞ.....

Ama Ama Bunlarda KalmiŞŞŞ.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ama unutmuyorum

Ama unutmuyorum

Gözlerim buğulu, yaş dolu Ama ağlamıyorum! İçimde bir ürperti Ama korkmuyorum! Gözlerime baktığında Söyleme biliyorum, Sessizce gidiyorum! Titrek ellerimle tutunamıyorum artık, Artık zamanla yarışamıyorum Ama yorulmuyorum! Seni ve sana dair herşeyi siliyorum Aklımdan, yüreğimden, defterimden, Ama unutmuyorum! alinti
  4. Talaş Amca

Talaş Amca

dini hikayeler, hikaye nedir, ne demektir, çeşitleri nelerdir,talaş amca hikayesini buradan bulabilirsiniz Melekler okumanızı tavsiye ederim. Rahmetli Talaş(*) Amcam ,bir gün Zekeriya isminde bir arkadaşıyla bir iş için dağa giderler.İşleri her neyse yapar ederler ve köye geri dönmek için yola koyulurlar. Yolda gelirken azgın iki köpeğin saldırısına uğrarlar.Haliyle telaşa kapılırlar ve...

Sayfayı Paylaş