gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

amcalar ve teyzeler

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

amcalar ve teyzeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teyze

Teyze

Rüyada teyze görmek , hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir. Rüyada teyzesini gören kişi çok güzel bir rüya görmüştür. Bu rüya beklenmedik bir kişiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacak demektir. Birçok eleştiri alacaksınız. Rüyada teyze görmek, hayirli bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya isarettir.Birçok eleştiri...
  2. Bakkal amcaya ders olsun

Bakkal amcaya ders olsun

Bir yerde okumuştum ve hoşuma gitti paylaşmak istedim Küçük bir çocuk bakkala girer ve 10 tane yumurta alır ve bakkal en küçüklerini seçerek çocuğa verir ve çocukta doğal olarak neden bana en küçüklerini verdin der.Bakkalın cevabı sen daha küçüksün taşıması kolay olsun der ve çocuk tamam diyerek parayı verir ve kapıdan çıkarken bakkal arkasından heyy çocuk eksik para verdin der.Çocuk dönerek...
  3. teyzeleri yardim

teyzeleri yardim

slm melekler sanirsam hepiniz duydunuz ben 5,5 aylik hamileyim,,,ve erkek bebek bekliyoruz ama hala guzel bir isim bulamadim,belki erken ama bu gidisle giderse bulamayacagim gibi,, ben dini isim,anlami guzel ,degisik modern bir isim istyiorumm,bu konuda melekler bana yardimci olurmusnuz bana isimi anlamiyla yazrsaniz cok sevinirimm simdidenhepinize cok tsklerrr sizi cok seviyorummm
  4. HüsaMettin Amcanın SüLaLesi

HüsaMettin Amcanın SüLaLesi

Hüso'Nun Dedesi Hüso'Nun BöyükBöyük Dedesi Hüso'nun Babey si (BABASI) Hüso'nun EMmisi kaynak:devtürkler
  5. Kedim yılışıkla tanışın teyzeleri(Kedi ve köpeklerde kas eklem hasarları)

Kedim yılışıkla tanışın teyzeleri(Kedi ve köpeklerde kas eklem hasarları)

bu konu;kedi bakımı,kedi hastalıkları hakkında bilgiler vermektedir Hayvanları çok seviyorum.Yalnız biraz tiksinme huyum var hani böyle tüyü bulaşır,hastalık kaparım korkusu var.Daha önce hayvanlardan ötürü kistim olmuştu.Ayrıca da kedi ve köpeğe karşı alerjim var.O yüzden genellikle eldivenle severim .Daha önce tayin olduğumuz yerde tam 8 tane kedimiz vardı:)(melekler mekanında onlarında...

Sayfayı Paylaş