gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

AMD-ATi'den Far Cry 2 ve Stalker Clear Sky İçin Performans Güncellemesi

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

AMD-ATi'den Far Cry 2 ve Stalker Clear Sky İçin Performans Güncellemesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenci Performans ve Proje Ödevleri

Öğrenci Performans ve Proje Ödevleri

MEB, İlköğretim öğrencilerinin "Performans Görevleri"ni nasıl yapacaklarını yayınladığı genelgeyle duyurdu. İlköğretim öğrencilerinin “yaratıcılığını kullanma, eleştirel düşünme, araştırma yapma, problem çözme” gibi becerilerini geliştirmeyi amaçlayan “performans görevleri”, evde değil öğretmenlerin rehberliğinde sınıflarda yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İlköğretim Genel...
  2. Başarısızlık korkusu ve performans

Başarısızlık korkusu ve performans

iş hayatında başarısızlık performans korkusu iş korkusu İşimiz, hayatımızın büyük ve önemli bir parçasını oluşturuyor. Hayatımıza yön veren ve yaşam standartlarımızda belirliyici bir rol oynayan iş yaşamımızın, maddi ve manevi tatminimizi belirleyen önemli faktörlerden biri olduğu da yadsınamaz bir gerçek… İşte bu nedenle iş yaşamındaki çoğu kimse için, başarılı olmak ve yüksek...
  3. İşlemcilerin Kardeşliği: AMD ve Intel Aynı Anakartta

İşlemcilerin Kardeşliği: AMD ve Intel Aynı Anakartta

CeBIT 2005'te pek çok değişik ürün tanıtıldı ama sanırız bunların hiç biri sizi ECS'nin yeni anakartı PF88 gibi şaşırtmayacak. ECS PF88 dünyanın ilk Intel Pentium 4 ve AMD Athlon 64 ikisi bir arada anakartı ! Yanlış okumadınız aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi anakart kendi üzerinde LGA775 ve ek bir kartta da Soket 939 barındırıyor. Tabii ki iki farklı mimariye sahip bu işlemcileri...
  4. Yeşil ve Ela Gözler İçin En İyi Far Renkleri Nelerdir?

Yeşil ve Ela Gözler İçin En İyi Far Renkleri Nelerdir?

yeşil gözler için far, ela gözler için far, ela gözler için en güzel far rengi Sevgili melekler, eğer göz renginiz yeşil veya elaysa, güzel gözlerinizin rengini daha bir ortaya çıkarmak için makyaj hilelerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken hangi renk farları kullanacağınızı bilmek. Eğer farklı, yenilikçi ve gözalıcı bir makyaj yapmak istiorsanız, işte sizlere ipuçları......
  5. Göz Farının Akmaması İçin İpuçları

Göz Farının Akmaması İçin İpuçları

göz farının kalıcı olması için, göz farı kullanımı, göz farı nasıl sürülür Sevgili melekler, makyajınızı tam tekmil yaptıktan 1-2 saat sonra göz farınızın sadece kalıntılarının kaldığını, ilk sürüldüğü andaki gibi canlı ve renkli durmadığını görürüz. Eğer böyle bir durumla karşılaşmamak, yaptığınız andaki gibi canlı bir makyajınız olsun sitiyorsanız, vereceğimiz ipucunu uygulamanızı tavsiye...

Sayfayı Paylaş