gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

amele yanıgı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

amele amele yanığı [​IMG]

amele yanıgı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Amele

Amele

Bakınız; İşçi.Rüyanizda amele olarak bir insaatta veya herhangi bir iste çalistiginizi görmek, yaptiginiz iste yükseleceginize, esnaf veya tüccar iseniz isinizi büyüteceginize; memur iseniz terfi ederek daha baska bir vazifeye atanacaginiza; ev kadini iseniz kocaniz tarafindan sevindirileceginize; genç kiz veya genç bir erkek iseniz iyi bir evlenme yapacaginiza; ögrenci iseniz iyi bir...
  2. Amel defteri

Amel defteri

İnsanlar için meydana gelecek önemli gelişmelere, adaletin egemen olmasına, Amel defterlerinin dağıtılarak kendi defterinin sağ eline verildiğini görmek kurtuluşa, sol eline verildiğini görmek günaha dalmaya, bunda ısrar ederse helak olmaya, Amel defterii kişinin yaptığı tüm iyilik ve kötülüğü kaydeden görevli meleklere, Amel defteri haklı ile haksızı ayırt eden adil kimseye delalet eder.
  3. Amel

Amel

Bakınız; İshal.Rüyasında amel yani ishal olduğunu gören kimse büyük bir paraya sahip olur.
  4. Amel Defterlerinin Dağitilmasi

Amel Defterlerinin Dağitilmasi

Amel Defterlerİnİn DaĞitilmasi Daha önceki sayfalarda okuyup öğrenmiştin. Kıyamet gününde insanlar üç gurup halinde olacaklardır. Bunlardan ilki Sabikun, ikincisi sağcılar ve üçüncüsü de solculardır. Sabikun: Bunlar hiçbir hesaba çekilmeden doğrudan cennete girecek olanlardır. Bunlar için amellerinin mizanda tartılması söz konusu değildir. Bunlara ayrıca bir kitap da verilecek değildir....
  5. Ameller Ile İlahisi

Ameller Ile İlahisi

ben bu amellerim ile giremem o cennetine ilahisi ben bu amellerim ile giremem o cennetine sözleri ilahisinin sözleri ben bu amelerim ile giremem o cennetine (2) rabbim bizide de aff eyle koy bizide cennetine(2) cennetine cennetine koy bizide cennetine rabbim bizide aff eyle koy bizide cennetine cok korkuyorum olumden olum deyil amelimden(2) korkum azrailden deyil cehenemin atesinden(2)...

Sayfayı Paylaş