gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ameller Ile İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ben bu amellerim ile giremem o cennetine ilahisi ben bu amellerim ile giremem o cennetine sözleri ilahisinin sözleri ben bu amelerim ile giremem o cennetine (2) rabbim bizide de aff eyle koy bizide cennetine(2)
    cennetine cennetine koy bizide cennetine
    rabbim bizide aff eyle koy bizide cennetine
    cok korkuyorum olumden olum deyil amelimden(2)
    korkum azrailden deyil cehenemin atesinden(2)
    rabbim bizide aff eyle koy bizide cennetine
    gunduz hayaliyle cosar
    gece uykularim kacar(2)
    Bu can ask ile yasar koy bizide cennetine (2)
    rabbim bizide aff eyle koy bizide cennetine (2)

Ameller Ile İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. amele yanıgı

amele yanıgı

amele amele yanığı
  2. Amele

Amele

Bakınız; İşçi.Rüyanizda amele olarak bir insaatta veya herhangi bir iste çalistiginizi görmek, yaptiginiz iste yükseleceginize, esnaf veya tüccar iseniz isinizi büyüteceginize; memur iseniz terfi ederek daha baska bir vazifeye atanacaginiza; ev kadini iseniz kocaniz tarafindan sevindirileceginize; genç kiz veya genç bir erkek iseniz iyi bir evlenme yapacaginiza; ögrenci iseniz iyi bir...
  3. Amel defteri

Amel defteri

İnsanlar için meydana gelecek önemli gelişmelere, adaletin egemen olmasına, Amel defterlerinin dağıtılarak kendi defterinin sağ eline verildiğini görmek kurtuluşa, sol eline verildiğini görmek günaha dalmaya, bunda ısrar ederse helak olmaya, Amel defterii kişinin yaptığı tüm iyilik ve kötülüğü kaydeden görevli meleklere, Amel defteri haklı ile haksızı ayırt eden adil kimseye delalet eder.
  4. Amel

Amel

Bakınız; İshal.Rüyasında amel yani ishal olduğunu gören kimse büyük bir paraya sahip olur.
  5. Besmele Ile İlahisi

Besmele Ile İlahisi

besmele ilahisi besmele ilahisinin sözleri ilahisi sözleri Bismillâhirrahmanirrahim Allah rahman Allah rahim İnancı zayıf olanın hali nicedir ah ne vahim Sakın düşürme dilinden zikrinde Besmele olsun Mutlak her işinde hayır hanene de huzur dolsun İnancınla her melânet kara bulutlar kaybolsun Lâyıkıyla zikr-eyle ki güzellikler seni bulsun Lûtfuna erişmek için dilinde Besmele olsun Aşk'la...

Sayfayı Paylaş