gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Amerika’da 15 bin emlakçının işine son

Konu, 'Çöplük' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

AMERİKA’da emlak ajansları, 15 bin çalışanın işine son vermeye hazırlanıyor. Bu yeni kararla birlikte sektörde işini kaybedenlerin sayısının 40 bine ulaşması bekleniyor. 1990’lardan geçtiğimiz yıla kadar her yıl büyümesini sürdüren sektör, geçtiğimiz yıl patlayan mortgage krizinden büyük darbe aldı. Ticari gayrimenkul alanında da yeni işten çıkartmaların meydana gelebileceğine dikkat çekiliyor. Sektörün bu tarafındaki işten çıkartmaların önümüzdeki birkaç ay içinde başlaması bekleniyor. Tüm bu yeni kararlar sektörde çalışan sayısının 2001 yılının yüzde 1 altında kalmasına yol açacak.

kaynak:hürriyet.com

Amerika’da 15 bin emlakçının işine son konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 15 dakikada horlamaya son!

15 dakikada horlamaya son!

Bandırma Güven Karahan Devlet Hastanesi'ne alınan özel bir cihaz sayesinde, horlamaya sebep olan rahatsızlıklar, 15 dakika süren ağrısız ve kansız bir operasyonla tedavi ediliyor. Bandırma Güven Karahan Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı Op. Dr. Tevfik Gürel, Bandırma'ya ilk defa getirilen radyo frekans cihazının horlamaya sebep olan burun etlerinde...
  2. Son ağa 15. bölüm

Son ağa 15. bölüm

Halise’nin vurduğu Hayri hastaneye, Halise ise karakola götürülür. Hayri bütün bunlara rağmen davacı olmaz. Halise nezarette mahkemeyi beklemektedir. Bu olay ise Salim ile Gülüm’ü tekrar yakınlaştırır. dizifilm.com
  3. son bahar 15.bölüm özeti

son bahar 15.bölüm özeti

Galip’e Sabiha ile ilgili yakınlığı dolayısıyla kafa tutan Kemal, Galip’in ciddiyetini fark edince geri adım atar. Galip’in evine Kemal’in gittiğini öğrenen Sabiha çok sinirlenir. Nursel, Galip ile Sabiha aşkını engellemek için planlarına devam eder. Ancak değiştiğini göstermek içinde Sabiha’ya yakın davranır. Sabiha’nın Galip ile olan iş gezisini öğrenen Kemal çok sinirlenmiştir ve bu durumu...
  4. 15 bin 800 öğretmen yarın atanıyor

15 bin 800 öğretmen yarın atanıyor

Eğitim camiasına yeni neferler geliyor.Yeni atanacak meslektaşlarıma başarılar dilerim.Hayırlı olsun göreviniz:) Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 4 bin 800'ü kadrolu, 11 bini sözleşmeli toplam 15 bin 800 öğretmen atayacak. Öğretmen atamaları 2008 ve 2009 KPSS10 puan üstünlüğü esasına göre yapılacak. Atamalar yarın saat 10.00'da Bakanlık merkez binasında Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun...
  5. 15 Bin Yeni Kadro Müjdesi...

15 Bin Yeni Kadro Müjdesi...

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın Merkez ve Taşra Birimlerine, Değişik Unvanlarda 15 Bin 227 Yeni Kadro Tahsis Edilecek. Ekonomik ve Mali konularda önemli düzenlemeleri içeren, Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, Meclis'e sunuldu. Bazı vergilerde indirim, bazı vergilerde ise yeni düzenlemeler getiren tasarıda günlük...

Sayfayı Paylaş