gebe
  1. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

amerikada yasayan yokmu

Konu, 'Yurtdışı Melekleri' kısmında serrasudan tarafından paylaşıldı.

slm bnde amerikada yasiyorum.amerikada yasayan yokmu

2. iikraa

iikraa Forum Okuru

merhaba bende yasadim amerikada 3 sene siz nerde oturuyosunuz gelin mi gitiniz okuyomusunuz

3. melekyüz

melekyüz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bende Amerika'da yaşıyorum ancak aslen Ankara 'lıyım şu an okuyorum

4. agrilya33

agrilya33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam tanışmak ısteyen bayanlar tanışmak ısterim...

5. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben amerikada nj de yasiyorm.yeni geldim sayilir yani bir kac sene oluyor.ailecek geldik ama burda evlendim.bnde tanismak isterim sizlerle...

Son düzenleme: 19 Mart 2011
  6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    wawww macera dolu amerikadasınız siz hee :D ben orda yasamıyorum ama bir uğruyim dedim güney amerika tercihim :p orda olanınız yokmu

7. iikraa

iikraa Forum Okuru

bende houston da yasadim cok guzel biryer bazen keske donmeseydim diyorum ama kader isde her isde bir hayir vardir.simdide gitsek gideriz aslinda ama yooll coook buyuyo gozumde bide yeni ev tut esyalar filann ooo cokk is.

8. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    dogru soluyosun arkadasim koskoca bir okyanus havaalanlarindaki rezillik cabasi.geri gelmenizi tavsiye etmem cunku turkiyenin durumu su an burdan ii gozukuyor.gezmek icin ayri tabi..

9. iikraa

iikraa Forum Okuru

yok canim amerika daha iyi turkiyeye donunce baktimm ki burda olmicak yapamadik suan yine baska bir ulkede yasiyorum.cook kaba insanlar var ya .mesela kucuk bir ornek.bnm kucuk bi oglum vAR kucamda tasiyorum pat carpiyolar cocuga ne bi ozur var nebisey.halbuki oraasii oylemi herkez birbirnden kibar .

sen donmeyi dusunuyomusun canim

10. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bn buraya geleli eylulde 5 sene olacak.artik alistim ve geldigimde cok sikinti cektim.simdi okadar sikintiyi cekipte tam rahatta kavusmusken gelmek istemiyorum.bu yaz tatile gittim istanbula korktum.o kadar degismiski insanlar sokaklar hersey...simdi dil ogrenmeye clisiyorm.ailemde burda.atliyorum arabama istedigim yere gidiyorum.dogru soluyosun kibarlik yonunden cok iiler.ama ekonomi o kadar ii degil.eskisi kadar degil.zamn ne getirir bilemm.sen nerde yasiyosun.neden baska bir ulkeye gittin...

11. iikraa

iikraa Forum Okuru

bncede canm donme bosverr ohh bak ne guzel altinda arabnda varmis Allah bozmasin keyfini.ayyyyyyy canim heveslndirdn bni cikip gelesim geldi.

canim bnm esmn orda 10 senesi gecmis busure zarfndada trye cok gitmemis dnmek istedi artik vatanimi ozledm dedi.bnee itirz etmedim.

suan nahcvnda yasiyorum.vebiran once kurtlmk istiyom

12. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    esin nahcivanlimi ne isin var orda.allah kolaylik versin gurbette olmak cok zor.bnm hala burda bir arkadasim yok .anneme gidip geliorum.baska kimsem yok kimseye guvenemiyorum.bnm oldugum yerde turk cok ama birkac defa boyumun olcusunu aldim.arkadas sanip dert anlaatim arkamdan geri duydum.umarim senn cevrende ii insanlar vardir.

13. iikraa

iikraa Forum Okuru

yok canim esm nahcivanli degil is icn gelmek durumunda kaldik.ekmek yedigim kapiya ihanet etmek istemem aaama bn omrumde bukadar sikici bir yer gormedm insanlari desem hepsi ayri hava.

yoook canim nerdeee hic arkadadm yok burda 2 laf edebilcem hic kimsem yok.ne guzel isde canm hic degilse bi annen var yineede cok sanlisin.anlattign insanlara sinir oluyorum sen onu adam sanip derdini paylasmissn ama onun yaptigina bak .

canim bizde burda arkadas olup dertlesiriz olmazz mi?

14. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    oyle insan nasibi nerdeyse orda kalmak zorunda.evet annem burda oldugu icin coook sanliyim.saol cnm inan dogru duzgun dertlesebilecegim birine cok ihtiyacim cok sevinirim.

15. iikraa

iikraa Forum Okuru

canim bnmde cok ihtiyacim var inanki.siz nasl gittiniz amerikaya yani ta dunyanin obur ucu nerdeyse ailecek gitmissnz ya.merak etiim nasil olldu diye :)hangi eyalette oturuyosun

amerikada yasayan yokmu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yasak Ask Yasayan Unluler..

Yasak Ask Yasayan Unluler..

karahan çantay sibel can sibel can karahan çantay demet şener yılmaz erdoğan ebru şallı hamdi alkan lale yılmaz kayahan Geçmişten günümüze dek evli biriyle ilişki yaşayan bayan ve erkek ünlüler oldukça fazla. Hatta kimi arasanız bu dosyada yer alıyor. Peki kim bu ünlüler? Ne acıdır ki, ünlülerin yaşadığı yasak aşklar her zaman önlerine çıkacaktır. Internet çağında yaşadığımız bu günlerde...
  2. vucudumuzda yasayan bakteriler

vucudumuzda yasayan bakteriler

arkadaslar.. biliyormusunuz vücüdumuzda birçok bakteri yaşamakta.. ve bu bakteriler bize zarar değil aksine YARAR sağlamaktadır.. Bu bakterilerin %99 u kalın bağırsaklarımızda yaşar.. bize sağladıkları en önemli işlev B ve K vitaminlerinin emilimini sağlamak.. o bakteriler olmasa belki ölebiliriz.. K vitamini sayesinde kanımız pıhtılaşır.. eğer K vitamini olmazsa vucudumuzda en ufak bir...
  3. varmisin? yokmusun?

varmisin? yokmusun?

yeni bir oyun show tvde yayinlanan ve sevilen bir yarisma ,bizim oyunda para olmasada geyik var ben baslatiyorum acaba varmisin yokmusun? yarin bütün gün temizlik yapmaya varmisin yokmusun?
  4. Varmısın Yokmusun?

Varmısın Yokmusun?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. kımse yokmu???????????????

kımse yokmu???????????????

bırı yardım etsın..:telephone:

Sayfayı Paylaş