gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

amerikalı ve türk sözleri‏

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Amerikan: hey dostum burda bir problem mi var ? Turk: noluyo lan burda ?
    Amerikan:: hey jerry gel pizza ye dostum...
    Turk: sülo gel lan buraya mis gibi menemen yaptık...

Amerikan: nasıl gidiyor mike?
    Turk: nörüyon la?

Amerikan: korkarım seni öldüreceğim!
    Turk: salavat getir ulan ...

Amerikan: oov dostum hic cool olmamissin.
    Turk: bu ne hâl lan

Amerikan: hey steve, neden kendine bir içki koymuyosun?
    Turk: la süleyman, kap iki bira gel bakim hemen!

Amerikan: lanet olsun sana christine!
    Turk: Allah cezanı versin nurcan!

Amerikan: Tanrı aşkına brad kes sesini artık!
    Turk: Allahım sabır ver, sus lan yeter!

Amerikan: aman tanrım şimdi ne yapıcaz?!?
    Turk: ayvayı yedik.

Amerikan: help me please...
    Turk: hadi abi tut bi ucundanda itelim şu arabayı!!!

Amerikan: ne derler bilirsin jack, hayat beklenmedik sürprizlerle doludur...
    Turk: valla oğlum bir söz var hani, kaderde varsa üzülmek neye yarar süzülmek...

Amerikan 1: dante'nin bu kitabını okudun mu micheal?
    Amerikan 2: aaa evet , gercekten edebi değeri olan bir çalışma

Turk 1: abi da vinci sifresini okudum süper!
    Turk 2: lan bırak! iyice entel dantel oldun ! Layt herif !!

Amerikan::FBI... bir kac soru sorabilir miyim?
    Turk: polisim ben! nerdeydin lan dün ?

Amerikan:: gidebilirsiniz arkadaşlar.
    Turk: toz olun!!

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: amerikalı ve türk sözleri‏
    Amerikan: nasıl gidiyor mike?
    Turk: nörüyon la?

Amerikan: korkarım seni öldüreceğim!
    Turk: salavat getir ulan ...
    Amerikan: ne derler bilirsin jack, hayat beklenmedik sürprizlerle doludur...
    Turk: valla oğlum bir söz var hani, kaderde varsa üzülmek neye yarar süzülmek...
    son soze bıtıyorum yaaa

emegıne saglık

amerikalı ve türk sözleri‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aynı olaya amerikalı ve türklerin verdiği tepkiler

Aynı olaya amerikalı ve türklerin verdiği tepkiler

Amerikan: hey steve, neden kendine bir icki koymuyosun? Turk: la suleyman, kap iki bira gel bakim hemen! Amerikan: hey dostum burda bir problem mi var ? Turk: noluyo lan burda ? Amerikan: nasil gidiyor mike? Turk: napiyon lan? Amerikan: korkarim seni oldurecegim! Turk: salavat getir *******k! Amerikan: oov dostum hic cool olmamissin. Turk: bu ne lan g***me benzemissin. Amerikan:...
  2. amerikalı-meksikalı

amerikalı-meksikalı

> > > >>>Amerikalı bir zengin, iş seyahati sırasında >Meksika'nın küçük bir > >> >>>kıyı limanda gezerken, bakmış ağzına kadar balık dolu >bir tekne ve içinde keyifli bir balıkçı. "Merhaba balıkçı" diye seslenmiş, >"Bu balıkları ne kadar zamanda tuttun?" "Bir iki saatimi aldı" demiş >balıkçı. > >>...
  3. Türk dizilerinin arap ülkelerinde yakaladığı başarı amerikalıların da dikkatini çekt

Türk dizilerinin arap ülkelerinde yakaladığı başarı amerikalıların da dikkatini çekt

Türk TV dizilerinin Ortadoğu’da tüm rekorlar kırdığı bildirildi. Ünlü ABD’li haftalık eğlence yayını Variety de, “Nurö adı ile yayınlanan “Gümüşö ve “Kaybolan Yıllarö gibi Türk dizilerinin Ortadoğu bölgesinde yaptığı büyük sükseye dikkat çekti. Variety, “Dublajı yapılan Türk dizileri, Arap izleyicileri eğlendiriyorö başlıklı haberinde “Gümüşö ve “Kaybolan Yıllarö gibi Türk dizilerinin,...
  4. Türk kültürü ve temelleri

Türk kültürü ve temelleri

TÜRK KÜLTÜRÜ VE TEMELLERİ Cemal EROû�LU Sakarya Üniversitesi Tarihte insanlığın ilerlemesini, üç öğe sağlamıştır. Hız'a sahip olma, hukuk fikri ve demirin işlenmesi. İlk iki unsur insanlığa manevi ilham kaynağı, sonuncusu da uygarlığın önde gelen malzemesi olmuştur. İnsan kültürünün bu iki önemli unsuru, varlığını Türklere borçludur. Bir bozkır kavmi olan Türkler,...
  5. Türkler ve E-mail

Türkler ve E-mail

e-mail almak icin yapilmasi gerekli islemler : 1. Nüfus Cüzdani aslî ve noter tastikli fotokopisi 2.ikametgâh senedi 3. Savciliktan iyi hâl kagidi 4. 6 fotograf 5.Son 3 ay içinde alinmis isme tescilli elektrik,su,dogalgaz faturasi (ödenmis olacak) 6. Erkek kullanicilarin Askerlikle iliskileri olmadigina dair tecil belgesi veya teskere belgesinin Noter tasdikli...

Sayfayı Paylaş