gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Amerikan armudu

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

amerikan armudu, nedir, papaya, denen meyve, avokado, hangi meyvedir, hangi meyve, diğer adı, nedir, olarak da bilinen meyve hangisidir

Kimileri ona papaya diyor, kimileri ise avokado peki amerikan armudunun diğer adı hangisidir, inanın bende bilmiyordum Melek'ler ama az önce araştırdığım kadarı ile avokado daha uygun olur amerikan armudunun diğer adı için :D:D

Sizin her hangi bilginiz var mı amerikan armudu hakkında, lütfen bizimle buradan paylaşın:)

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

Amerikan armudu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Amerikan Çorbası

Amerikan Çorbası

Mutfak : Amerikan MALZEMELER 2 adet patates 1 adet havuç 1 fincan domates suyu 1 tatlı kaşığı tabyoka 1 fincan süt 1 adet yumurta 1 kaşık un sıvıyağ, tuz 5 bardak su HAZIRLANIŞI Sebzeleri doğrayın. Bir tencere içinde yağ kızdırarak soğan ve havucu kavurun. Domates suyu ve patatesi katın, tuzunu suyunu ayarlayarak kaynamaya bırakın. Ayrı...
  2. Amerikan mutfağı!

Amerikan mutfağı!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Amerikan Futbolu

Amerikan Futbolu

Amerikan futbolu, ABD'de doğmuş, elle, ayakla ve eliptik bir topla oynanan takım oyunu. ABD ve Kanada'da sadece futbol olarak adlandırılır. Kuralları futboldan tamamen farklıdır. İngiltere ve eski sömürgelerinde oynanan ragbi oyununun bir varyasyonudur. Ragbiden farklı olarak koruyucu kıyafetler ve kask ile oynanır. Amerikan futbolu, dayanıklılık, kuvvet, esneklik, sürat, çabukluk,...
  4. "Armudun İyisini Ayılar Yerler"

"Armudun İyisini Ayılar Yerler"

Ablalarım daha önce bu yazı verildimi bilmiyorum. sanırım hiç ratlamadım. ama bir iletişimci olarak bu yazının gerekli yerlere mesaj vereceğini umuyorum. Yazan: Doğan Cüceloğlu Kaliforniya'da Long Beach şehrindeki Eyalet Üniversitesi'nde öğretim üyesi olarak ders verirken, aynı sömestrde benim iki dersimi alan bir kız öğrencim dikkatimi çekmeye başlamıştı. Bu genç bayanın şu özelliklerinin...
  5. Ahlat(yaban armudu) hakkında bilgi

Ahlat(yaban armudu) hakkında bilgi

ahlat hakkında bilgi ahlat meyvesi nerede yetişir nerede Ahlat kaynanamlardan öğrenmiştim ne olduğunu.Onlar çok seviyor bu meyveyi.Tadı briaz ekşi insanın dili kamaşıyor:DAma faydalı birşyemiş:)Buyrun meleklerim:) * Hemen her ülkede ve bölgede yetişir. * Beyaz ve siyah olanı vardır. * Ayrıca smi (çin) ve sicistani cinsi vardır. Dikenli bir ağaçtır. * Meyveleri kurutulup kullanılır. Ahlat...

Sayfayı Paylaş