gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Amerikan Askerlerinin Gelişim Evreleri

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Amerikan Askerlerinin Gelişim Evreleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evren

Evren

Rüyada Kainatı topluca yahut bir bölümüyle temaşa etmek düşünce ve gözlemlerde derinlik kazanmaya, hakikate ait sırlara vakıf olmaya delalet eder.
  2. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  3. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...
  4. Anne karnındaki bebegin gelişim evreleri

Anne karnındaki bebegin gelişim evreleri

bebeğin gelişim evreleri anne karnındaki bebeğin gelişim evreleri Doktor randevumuz gelmeden biz bebegimizin gelişmelerini çok merak ederiz arkadaşlarımıza sorar başlarını ütüleriz :çapkın: hamile meleklerimin işine çok yarıcak :D 6. Hafta: Kalp çalışmaya başlar. Kol ve bacakları oluşturacak tomurcuklar belirir. Bebek boyu 5 mm (elma çekirdeği kadar), Ağırlık: 0.4 gr. 6. Hafta:...
  5. Çocuklarda Suçluluk Duygusu ve Gelişim Evreleri Hakkında Bilgiler

Çocuklarda Suçluluk Duygusu ve Gelişim Evreleri Hakkında Bilgiler

Bu konu; çocuklarda suçluluk duygusu ve gelişimi hakkında bilgiler vermektedir. Sayın misafirimiz, çocuklarımızın fizyolojik sağlığına ihtimam gösterdiğimiz gibi ruhsal sağlığına dikkat etmemiz de büyük önem taşır. Geleceğe sağlıklı bireyler yetiştirmek ve çocuğumuzu en iyi şekilde büyütmek istiyorsak ruhsal sağlığı hakkında da bilgi sahibi olmalıyız. Çocuklarımız kendilerini tanıma...

Sayfayı Paylaş