gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar ben bir şeyi çok merak ettim acaba aranızda Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç bilen var mı varsa bana yazsın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Amerikan Samoası Nüfus 2012
    Amerikan Samoasının nüfusu kaçtır

Amerikan Samoasının nüfusuyla ilgili 2010 verileri bulunuyor. Amerikan Samoası 2010 nüfusu 68.420 kişidir.
    Amerikan Samoası'nın 20. yüzyılın ikinci yarısından itibaren yavaşlayan doğum oranı 2004 itibariyle 24.46/1000'e gerilemiştir. Adalar, özellikle Batı Samoa, Hawaii ve ABD'ye yönelik büyük göçler vermektedir.

Amerikan Samoa Nüfusu 2013 nüfusu kaç acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nüfus

nüfus

1. Kişi: "Burada beş nüfus var." 2. Bir ülkede, bir bölgede, bir evde belirli bir anda yaşayanların oluşturduğu toplam sayı: "Nüfus sayımı. Nüfusu çoğalmak." 3. Ortak bir özellik gösteren kimselerin bütünü: "Tarım nüfusu. Gecekondu nüfusu
  2. Pakistan'ın Nüfusu Kaçtır

Pakistan'ın Nüfusu Kaçtır

Pakistan'ın Nüfusu Kaçtır arkadaşlar Pakistan'ın Nüfus sayısını biliyorsanız yazın
  3. acaba dünyada nüfusu bir milyarı geçen kaç ülke vardır

acaba dünyada nüfusu bir milyarı geçen kaç ülke vardır

Merhaba arkadaşlar bir şeyi çok ama çok merak ettim acaba dünyada nüfusu bir milyarı geçen kaç ülke vardır biliyor musunuz?
  4. 2013 macaristan nüfusu kaçtır acaba tahmini ?

2013 macaristan nüfusu kaçtır acaba tahmini ?

slm.macaristanı araştırıyorum.2013 macaristan nüfusu hakkında bilgi toplamam lazım , yardım eder misiniz? tşk.:)
  5. Türkiyenin 2013 nüfusu kaç?

Türkiyenin 2013 nüfusu kaç?

Arkadaşlar Türkiyenin 2013 nüfusu hakkında bilgisi olan var mı aranızda?

Sayfayı Paylaş