gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

amh 0,14 çıktı...1 yıldır çocuğumuz olmuyor...ne yapmam gerkiyor?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

25 yaşındayım...yumurtlamam yok denecek kadar az...çörek otu bal tarçın uyguladın geçen ay.bu ay ne yapayım başka fikri olan varmı?bu arada ebeyimm dhea 25mg kullanıyorum

amh 0,14 çıktı...1 yıldır çocuğumuz olmuyor...ne yapmam gerkiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden çocuğum olmuyor?

Neden çocuğum olmuyor?

çocuğum neden olmuyor çocuğum olmuyor neden cocugum ne yapmalıyım PSİKOLOJİK SORUNLAR RUHSAL FAKTÖRLER Sürekli bebek olup olmayacağının düşünmek. karı kocayı ama özellikle kadını çok ağır stres altına sokmakta. Stres hormonları yumurtlama döneminde kadının yumurtlamasını ve çatlamasını önlüyor. Rahatlamak için mutlaka meditasyon ,jimnastik yada yoga yapmalı. Hiçbirşekilde hamile...
  2. 1 senedir evliyim çocuğum olmuyor

1 senedir evliyim çocuğum olmuyor

merhaba arkadaslar siteye yeni katildim ve cok hosuma gitti bastan sona kadar okudum uzun süredir aradim site buyu ve sonunda siteyi buldum ben tam bir senedir evliyim ve cocum olmadi ne kadarda urasak olmadi 3 hafta önce rahatsizlandim hastaneye gitim ve bana doktor yumurtalimda ki oldunu söyledi ve yumurtaliklarim bir tanesi dönmüs ve ameleyat oldum herneyse ve bir hafta önce iliskiye girdim...
  3. .***GaMZe KıVıLcıM Olmuyorsa oLMuyor ResimLi*0.

.***GaMZe KıVıLcıM Olmuyorsa oLMuyor ResimLi*0.

gamze kıvılcım gecenin sessizliği vurur kalbime oysa aydınlıklar içimde ne çok çığlıklar duyulurdu yüreğimin derinliklerinde içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydim biyerin olurdu ama git şimdi sen ben olabilseydin bendeki seni görseydin bi yerin olurduu ama git şimdi içimi acıtmadan git...
  4. Çocuğumuz olmuyor nedenleri nelerdir?

Çocuğumuz olmuyor nedenleri nelerdir?

Kısırlık şikayetiyle başvuran çiftlerde nedenin yaklaşık %40’ ı kadından kaynaklanmaktadır. Kadın kısırlığında karşımıza çıkan en sık nedenler olarak yumurtlama bozuklukları, tüplerdeki tıkanıklıklar ve endometriyozis sayılabilir. Bunun dışında günümüzde çocuk doğurma yaşının ilerlemesi nedeniyle yaşa bağlı yumurtalık kapasitesinin azalması veya yumurtalık fonksiyonlarının erken yaşta azalması...
  5. Kan testi 0 çıktı

Kan testi 0 çıktı

Merhaba , şuana kadar başımdan 2 hamilelik geçti bi kızım var 2 yaşında , 2 ay öncesinde kürtaj oldum , hamile olduğumu cok fazla gegirmek , gaz çıkarmak , ve kasık Ağrı'larımdan anlamıştım , simdi aynı durumları yaşıyorum , 15 temmuzda adet gördüm 21 inde bitti , gaz şikayetlerim ve ağız tadımın bozuk oluşu ve kasık Ağrı'ları nedeniyle 7 agustos da kan testi yaptırdım test sonucu 0.00 çıktı ....

Sayfayı Paylaş