gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Amin demek

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Dua Etmek.Rüyasında dua duyarak amin diyen kimsenin hiçbir sıkıntısı kalmaz. Amin rüyası iyi, temiz, güzel günlerin yaklaştığını müjdeler.

Amin demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O savaş ne demek, onu bile bilmiyor du ama...

O savaş ne demek, onu bile bilmiyor du ama...

savaş ne demek bu çocuk israil askeri tarafından evinin içindeyken bombalandı ama ölmedi enkazdan çıkarken okadar korktu ki ellerini havaya kaldırarak adeta ben çocugum beni vurmayın teslim oluyorum dercesine kaldırdı o küçük ellerinii
  2. BU Guzel Duaya AMİN demek istermisin?

BU Guzel Duaya AMİN demek istermisin?

Ey Merhametlilerin en Merhametlisi! Ey Tövbeleri kabuleden ve Dualara icabet eden Rabbimiz! Sana yöneldik. Efendimizi şefaatçi yapıyor, ellerimizi O'nun mübarek ellerinin altında tutuyor ve istediklerimizi böylece istiyoruz. Ey Rabbimiz! Ettiklerimize binlerce tevbeler olsun. Günahımız çoktur ama, Senin rahmetinde her şeyi aşkındır, her şeyi kuşatmıştır. Rahmetin...
  3. Amca

Amca

Baba ile tabir edilir. (Bakınız; Baba.)Rüyada amca görmek büyüklerinizin sözlerini ve tavsiyelerini dinlediginiz takdirde hayatta dogru yolu bulacaginiza delildir.
  4. mod ne demek onuda bilmiyorum ama

mod ne demek onuda bilmiyorum ama

mod ne demek çok üzgünüm hiçbirşey bilmiyorum programdan anlamıyorum ama site bi harika lütfen bana geniş kapsamlı biri yardım ederse çok sevinirm.cvp için şimdiden teşekkür ederim kızlar...:bai:
  5. Fatiha'dan sonra amin demek

Fatiha'dan sonra amin demek

Hz. Ayşe (r.a)şöyle anlatır: Resulullah (sav) “Yahudiler sizi selamınız ve amin diyişiniz sebebiyle kıskandıkları kadar bir başka şey için kıskanmamışlardır” buyurmuşlardır.(Kütüb ü Sitte Prof. İbrahim Canan Cilt 17 sayfa 7) İmamın cehri kıraat ettiği Cuma, sabah, akşam ve yatsı namazlarında Fatihayı okumasından sonra Ehl-i Sünnet mezheplerinin dördüne göre de yüksek sesle “Amin” demek...

Sayfayı Paylaş