gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

"amin" diyelim beraber...

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: "amin" diyelim beraber...
    amin allahım emeğine sağlık

"amin" diyelim beraber... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kandil Duamiz Amin diyelim hep birlikte...

Kandil Duamiz Amin diyelim hep birlikte...

ﻡﻴﺤﺭﻠﺍﻦﻤﺤﺮﻠﺍﷲﺍﻡﺳﺒ Ey âlemlerin Rabbi, Er Rahman, Er Rahim, hesap gününün tek sahibi ve tek hakimi olan yüce Allahımız. Bütün hamiler, övgüler ve şükürler sana mahsustur. Biz ancak sana ibadet ederiz ve ancak senden yardım dileriz. Bizi dosdoğru yola ulaştır ve o yolda sabit eyle. Yani kendilerine Peygamberlik ve sıddıklık nimeti verdiğin kimselerin yoluna, İslam yoluna ulaştır ve son nefese...
  2. Kıslarrr!!!hep beraber şiddete hayırrr diyelim mi??

Kıslarrr!!!hep beraber şiddete hayırrr diyelim mi??

Tarih şu anda 17.07.2008 ve monitörün saati 23:44 ü gösteriyor.yaklaşık 2 hafta önce bir cumartesi akşamı tam da chatbox da kızlarla muhabbet ederken konu şiddete geldi.uzunca bir muhabbetten sonra sayın bilge adminimiz konunun açılmasına vesile olan bendenizi mevzuyla ilgili konu açmaya davet etti....ben tüm gün işi dolayısıyla monitör başında oturduğu halde yine de hep bi yanı teknolojik...
  3. Bugün hangi duaya AMİN diyelim !

Bugün hangi duaya AMİN diyelim !

amin duası Gelin bu günün duasına hep birlikte, yürekten bir "AMİN" diyelim... İşte günün duası... "Allah'ım! Bana kendi sevgini ve Senin yanında sevgisi bana fayda verecek kimsenin sevgisini ver." Âmîn..
  4. sevdiginin ama beraber olmadiginin elini tutmak

sevdiginin ama beraber olmadiginin elini tutmak

rüyada sevdiğinin elini tutmak rüyada sevdiğinin elini tutması tutmak merhaba, ben rüyamda sevdigimin elini tuttugumu gördüm ama o baska biriyle beraber, bu nedemek oluyor ?

Sayfayı Paylaş