gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Aminnn hahahaha:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Ecevit öldü, hepimiz solcu olduk....................!
    Barış Akarsu öldü, hepimiz rock'cı olduk..........!

Hrant Dink öldü
    , hepimiz Ermeni olduk............!

Muhsin Yazıcıoğlu öldü, hepimiz ülkücü olduk...! Türkan Saylan öldü, hepimiz laik olduk ..........!

Allah Bülent Ersoy’a uzun ömür versin............
    :amigo:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Aminnn hahahaha:D
    Erkekler etsin bu duayı :D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

:hhh: koptum yaaa :D:D:D:D

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Amin RABBİM sen koru YA RABBİ:)
    Çok güldüm ya çok iyi düşünülmüş:)sağol canım:)

Aminnn hahahaha:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hahahaha hatta zuhahahaha

hahahaha hatta zuhahahaha

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Msn de kız isteme!!!!  hahahaha =)

Msn de kız isteme!!!! hahahaha =)

Msn'de online Kız İsteme.... Talipp: Slm... KızEvy: Slm... Hoş geldiniz. Talipp: MSN adresinizi oğlumdan aldım. KızEvy: Evet . Kızım söyledi. Bekliyorduk zaten Talipp: Sizin evde başka PC var mı? Hanımları da görüşmeye davet etsek KızEvy: Tabii ki. Bizim hanım online zaten. Kız da internet cafe de. Talipp: Ok... Kaynana34 konuşmaya katıldı Oğlananası konuşmaya...
  3. (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

(D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa eş oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLuş ,kaçıncı diriLiş... unuTacaktım... UnutmaLıydım ya beLki de...! OLMADI... U-NU-TA-MA-DIM! Soquk duvarLara anLatıyorum şimdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 düşünceyLe,yine sana doyamadan... Seni anLatıyorum...GözLerinin...
  4. van münit..:D D:

van münit..:D D:

van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...

Sayfayı Paylaş