gebe
  1. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

amy lee-seether broken

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında no man no cry tarafından paylaşıldı.

I wanted you to know I love the way you laugh I wanna hold you high and steal your pain away I keep your photograph and I know it serves me well
    I wanna hold you high and steal your pain

'Cause I'm broken when I'm lonesome
    And I don't feel right when you're gone away

You've gone away, you don't feel me, anymore

The worst is over now and we can breathe again
    I wanna hold you high, you steal my pain away
    There's so much left to learn, and no one left to fight
    I wanna hold you high and steal your pain

[x2]
    'Cause I'm broken when I'm open
    And I don't feel like I am strong enough

You've gone away
    You don't feel me here anymore

amy lee-seether broken konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Amy Lynn Lee

Amy Lynn Lee

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sheeter-amy lee--broken

sheeter-amy lee--broken

I wanted you to know I love the way you laugh gülüşünü sewdiğimi bilmeni istedim I wanna hold you high and steal your pain away sana sarılmak ve acını çalıp götürmek istiyorum I keep your photograph; I know it serves me well fotoğrafını saklıyorum; biliyorum bana yeteceğini I wanna hold you high and steal your pain sana sarılmak ve acını çalmak istiyorum ‘Cause I’m broken when I’m lonesome...
  3. .:: Amy Lee AvatarLarı ::.

.:: Amy Lee AvatarLarı ::.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Amy Lee resimleri en yeni

Amy Lee resimleri en yeni

Amy Lee resimleri Bu şarkıya bayılıyorum.. Amy Lee seviyorsanızbu fanakatılın.. ResimLer~ Şarkı sözleri: bring me to life how can you see into my eyes like open doors leading you down into my core where i've become so numb without a soul my spirit sleeping somewhere cold until you find it there and lead it back home wake me up inside wake me up inside call my name and save me from...

Sayfayı Paylaş