gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Amy Winehouse öldü!

Konu, 'Magazin' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

amy winehouse amy winehouse öldü winehose winehause duyunca şok oldum bu kadar erken öleceğini düsünmüyordum açıkcası...[​IMG]Şarkıcı Amy Winehouse'un Londra'nın kuzeyindeki evinde ölü bulunduğu bildirildi. İngiliz SKY News televizyonunun haberine göre polis 27 yaşındaki sanatçıyı Camdan Square'daki evinde ölü buldu.Çok sayıda Grammy ödülüne sahip olan Winehouse uzun süredir uyuşturucu ve alkol bağımlılığıyla mücadele ediyordu.Ancak, ajanslar polisin "ölüm nedeni açıklayamadığını" bildirdi. Şarkıcının sözcüsü ise haberleri henüz doğrulamış değil.Amy Winehouse, geçen ay Belgrad'da sahneye sarhoş çıkmış ve izleyicilerden büyük tepki toplamıştı. Şarkıcı daha sonra İstanbul konseri dahil Avrupa turnesini iptal etmişti.

2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaaaaaaaaa inanmıyorum gerçekten doğrumu yaa üzüldüm valla :( ahh ya ne kadar kötüydü o bağımlı halleri falan :( ayy cidden şok oldum..

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende şok oldummm :S

4. kusgun melek

kusgun melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cok uzuldum ama olum geliyorum demezki

Amy Winehouse öldü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Amy winehouse hastaneye kaldırıldı

Amy winehouse hastaneye kaldırıldı

İngiliz Şarkıcı Amy Winehouse Dün Gece Hastaneye Kaldırıldı. İngiliz şarkıcı Amy Winehouse dün gece hastaneye kaldırıldı. Uyuşturucu alışkanlığıyla gündeme gelen 24 yaşındaki başarılı şarkıcının, aldığı bir ilaca vücudunun reaksiyon göstermesi nedeniyle acilen hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Şarkıcının sözcüsü, Amy Winehouse'un doktorların tavsiyesi üzerine hastanede bir süre...
  2. Amy Winehouse Live From London

Amy Winehouse Live From London

01. Addicted 02. Just Friends 03. Cherry 04. Back To Black 05. Wake Up Alone 06. Tears Dry on Their Own , 07. He Can Only Hold Her 08. doo_wop_(that_thing) , 09. F*** Me Pumps 10. Some Unholy War 11. Love Is a Losing Game 12. Valerie 13. Hey Little Rich Girl 14. Rehab 15. Im No Good 16. Me & Mr Jones 17. Monkey Man 18. Outro Amy Winehouse scored a UK hit...
  3. Amy Winehouse 2011 Albumu

Amy Winehouse 2011 Albumu

amy winehouse, amy, 2011, albumu, yeni album konulari burada melekler Sevgili Melekler, Amy Winehouse’un Yeni Albümü Amy Winehouse ölümünün ardında bir albümden fazlasına yetecek kadar şarkıları olduğu ortaya çıktı. Ensonhaberin haberine göre Amy Winehouse’ın daha önce duyulmamış en azından 12 şarkısı olduğu söylendi. Winehouse’ın çalıştığı plak şirketi Island Records’ın sahibi olan...
  4. Amy Winehouse Makyajı Yapıyoruz (Resimli)

Amy Winehouse Makyajı Yapıyoruz (Resimli)

amy winehouse makyajı amy winehouse makyajı nasıl yapılır Sevgili melekler, genç yaşta uyuşturucu gibi berbat bir sebeple hayatını kaybeden müzik dünyasının mükemmel seslerinden biri Amy Winehouse makyajı nasıl yapılır bu sayfamızda adım adım anlatacağız sizlere. :) Öldükten sonra bile Jean Paul Gaultier 2012 ilkbahar defilesinin ilham kaynağı olan Amy Winehouse, sıra dışı tarzının yanı sıra...

Sayfayı Paylaş